İslim Arıkan yeniden aday

Elektrik Mühendisleri Odası Gaziantep Şube Başkanı İslim Arıkan 3 Mart’ta yapılacak olan Genel Kurulda başkanlığa yeniden aday olacağını açıkladı.

İslim Arıkan yeniden aday
Telgraf Haber Merkezi
15 Şubat 2018 / 00:11

4 yıldır oda başkanlığını yürüten Arıkan, “Şubemizi daha ileriye taşımak ve önemli mesafeler katettiğimiz birçok hususu başarıyla tamamlamak isteriz” diyerek üyelerden destek istedi.

Arıkan’ın açıklaması şöyle; “10. ve 11. Dönemde 4 yıl boyunca, büyük sorumluluğun bilinci ile onurla yürüttüğüm Yönetim Kurulu Başkanlığım sürecince, çalışma arkadaşlarımla birlikte; Hep üyelerimiz, mesleğimiz , meslektaşlarımız, İlimiz ve Ülkemiz için çalıştık. Birçok teknik ve sosyal çalışmalarımız ve sonucunda önemli kazanımlarımız oldu. Elektrik Mühendisleri Gaziantep Şubemizi, Gaziantep kamuoyunda sürekli gündemi takip ederek sorunları ve çözüm önerilerini ortaya koyan bir konuma taşıdık. Üniversitelerimiz ile bilimsel çalışmalarımız üst seviyede devam etmektedir. Teknik Liselere de eğitim desteğimiz sürmektedir.

Edindiğimiz tecrübelerden ve değerli üyelerimizden güç ve destek alarak çalışmalarımıza devam etmek istiyoruz.

Yenilenerek ve kazanımlarımızı arttırarak, yeni hedeflerimizle birlikte, üyelerimizden gelen destek taleplerini de göz önüne alarak yeni dönemde de yönetime talip olduğumuzu açıklamak isterim.

Üyelerimizin de destekleri ile Şubemizi daha ileriye taşımak ve önemli mesafeler katettiğimiz birçok hususu başarıyla tamamlamak isteriz. 

Bu duygu ve düşüncelerle değerli meslektaşlarımızı 3 Mart’taki Genel Kurulumuza ve 4 Mart’taki seçimlerimize katılmalarını diler ve desteklerini bekleriz.

Yorumlar (0)

+ Yorum Yaz