CHP, 102 belediye başkan adayını daha açıkladı

CHP MYK toplantısında belirlenen aday listesi Parti Meclisi’nin onayına sunuldu.

CHP, 102 belediye başkan adayını daha açıkladı
Telgraf Haber Merkezi
4 Ocak 2019 / 14:34

CHP MYK toplantısında belirlenen aday listesi Parti Meclisi’nin onayına sunuldu. Bursa Büyükşehir Belediyesi’ne Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, Mersin Büyükşehir Belediyesi’ne Vahap Seçer, Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi’ne Ali Öztunç ve Van Büyükşehir Belediyesi’ne Nurettin Beyaz aday gösterildi.

  1. Bursa Büyükşehir Mustafa Bozbey (Nilüfer Belediye Başkanı)
  2. Kahramanmaraş Büyükşehir Ali Öztunç (Milletvekili)
  3. Mersin Büyükşehir Vahap Seçer
  4. Van Büyükşehir Nurettin Beyaz
  5. Bayburt Merkez Kağan Eraslan
  6. Bitlis Merkez Burhan Küsem
  7. Iğdır Merkez Sözer Sayan
  8. Kütahya Merkez Eyüp Kahveci
  9. Adana Ceyhan Kadir Aydar
  10. Adana Pozantı Şenol Eroğlu
  11. Adana Yumurtalık Erdinç Altıok
  12. Adıyaman Gölbaşı İskender Yıldırım
  13. Adıyaman Besni Kesmetepe Beldesi Hasan Koca
  14. Afyonkarahisar Sinanpaşa Taşoluk Beldesi Bayram Yavuz
  15. Afyonkarahisar Dinar Haydarlı Beldesi Şükrü Turan
  16. Afyonkarahisar Sinanpaşa Harun Güner
  17. Ağrı Diyadin Abidin Yenigün
  18. Ağrı Patnos Dedeli Beldesi Muzaffer Yıldız
  19. Ağrı Eleşkirt Yılmaz Polat
  20. Amasya Göynücek Nurten Erdem
  21. Amasya Merkez Ziyaret Beldesi Mehmet Geçgel
  22. Ardahan Göle Özel Özen
  23. Artvin Hopa Taner Ekmekçi
  24. Artvin Şavşat Nihat Acar
  25. Artvin Murgul Erkan Şeyhoğlu
  26. Bartın Merkez Kozcağız Beldesi Meliha Okutay
  27. Bayburt Demirözü Muhammet Yeşil
  28. Bingöl Genç Serhat Nazlı
  29. Bitlis Merkez Yolalan Yunus İşik
  30. Bursa Nilüfer Turgay Erdem
  31. Bursa Mudanya Hayri Türkyılmaz
  32. Denizli Merkezefendi Şeniz Doğan
  33. Diyarbakır Kayapınar Mustafa Akyüz
  34. Diyarbakır Lice Tarık Akdemir
  35. Diyarbakır Yenişehir Abdurrahman Berat Aktaş
  36. Diyarbakır Dicle Nasır Aydın
  37. Diyarbakır Ergani Hasan Kılıç
  38. Diyarbakır Kulp Mehmet İhsan Sancar
  39. Edirne Keşan Yenimuhacır Beldesi Recep Ordu
  40. Edirne İpsala Yenikarpuzlu Beldesi Tevik Şahinbaş
  41. Edirne Enez Özkan Günenç
  42. Erzincan Tercan Çadırkaya Beldesi Çetin Özbey
  43. Erzurum Şenkaya Gençay Uğraş
  44. Eskişehir Alpu Gürbüz Güller
  45. Eskişehir Çifteler Zehra Konakçı
  46. Eskişehir İnönü İsmail Karaköse
  47. Eskişehir Mihalıççık Haydar Çorum
  48. Eskişehir Seyitgazi Uğur Tepe
  49. Eskişehir Sivrihisar Habil Dökmeci
  50. Gaziantep İslahiye Mustafa Köse
  51. Gümüşhane Kürtün Mahmut Çağlayan
  52. Karabük Safranbolu Elif Köse
  53. Karabük Ovacık Hidayet Kasımoğlu
  54. Karaman Ayrancı Ramazan Delice
  55. Karaman Başyayla Ahmet Alper
  56. Karaman Merkez Akçaşehir Beldesi Mustafa Balta
  57. Karaman Sarıveliler Göktepe Beldesi Mustafa Doğan
  58. Kastamonu İnebolu Faruk Öz
  59. Kayseri Akkışla Mustafa Güner
  60. Kayseri Hacılar Ahmet Turan Oğuz
  61. Kırklareli Lüleburgaz Büyükkarıştıran Beldesi Ertuğrul Çamlıca
  62. Kırklareli Babaeski Alpullu Beldesi Saim Kırcı
  63. Kırklareli Pınarhisar Münir Çapkur
  64. Kocaeli Körfez Bozkurt Uslu
  65. Kütahya Aslanapa Ali Kısa
  66. Manisa Salihli Mazlum Nurlu
  67. Muş Hasköy Düzkışla Beldesi Hamdullah Kasak
  68. Nevşehir Avanos Özkonak Beldesi Ahmet Uyulur
  69. Niğde Merkez Konaklı Beldesi Derviş Kar
  70.  Niğde Merkez Değirmenli Beldesi Seyrani Can
  71. Niğde Merkez Edikli Beldesi Metin Öztürk
  72. Niğde Merkez Orhanlı Beldesi Cuma Sayın
  73. Niğde Merkez Sazlıca Beldesi Ali Belek
  74. Sakarya Kaynarca Nalan Akçay
  75. Samsun Tekkeköy Tansu Çıkış
  76. Samsun Havsa Mehtap Yeşilbaş
  77. Siirt Pervari Şevket Baytekin
  78. Siirt Kurtalan Kayabağlar Beldesi Bedel Kasımoğlu
  79. Siirt Baykan Atabağı Beldesi Muammer Canbulat
  80. Sivas Kangal Gökhan Emen
  81. Şırnak Cizre Rıdvan Çiçek
  82. Şırnak İdil Fikret Ağırman
  83. Şırnak Uludere Uzungeçit Beldesi Ramazan Karasu
  84. Şırnak Silopi Görümlü Beldesi Muhsin Özdemir
  85. Şırnak Silopi Çalışkan Beldesi Hasan Mete
  86. Şırnak Güçlükonak Fındık Beldesi Nezir Enücük
  87. Tekirdağ Şarköy Alpay Var
  88. Tekirdağ Hayrabolu Fehmi Altayoğlu
  89. Tekirdağ Muratlı Nebi Tepe
  90. Tekirdağ Ergene Rasim Yüksel
  91. Tekirdağ Süleymanpaşa Mehmet Ekrem Eşkinat
  92. Tekirdağ Çorlu Ahmet Sarıkurt
  93. Tokat Almus Gölgeli Beldesi İbrahim Karahan
  94. Tokat Almus Kınık Beldesi Güven Arslan
  95. Trabzon Sürmene Yaşar Emin
  96. Trabzon Ortahisar Mehmet Salih Akyüz
  97. Uşak Karahallı Muhammet Coğuplugil
  98. Van Erciş Ekrem Uçak
  99. Van Edremit İdris Takva
  100. Yozgat Sorgun Bahadın Beldesi Bülent Atakul
  101. Yozgat Aydıncık Baydiğin Beldesi Mehmet Güneş
  102. Zonguldak Kilimli Gelik Beldesi İlker Çoban

Yorumlar (0)

+ Yorum Yaz