İYİ Parti, Nizip Belediye Başkan adayını tanıttı

İYİ Parti, Nizip Belediye Başkan adayı Mehmet Aslan’ı İl binasında düzenlenen toplantı ile kamuoyuna tanıttı.

İYİ Parti, Nizip Belediye Başkan adayını tanıttı
Telgraf Haber Merkezi
12 Şubat 2019 / 13:52

İl Başkanı Mehmet Serkan Karakuş, Şahinbey İlçe Başkanı Halil İbrahim Kaya, Şehitkamil İlçe Başkanı Mehmet Zeytinci, Nizip İlçe Başkanı Kenan Çakır’ın da katıldığı Aday tanıtım toplantısına partililer yoğun bir ilgi gösterdi.

Toplantının açılış konuşmasını yapan İl Başkanı Mehmet Serkan Karakuş, 31 Mart seçimlerinde Büyükşehir ile birlikte Nizip’te de Belediye Başkanlığını kazanacaklarını, halkın gösterdiği teveccühten ve akın akın partilerine katılımdan bunu gördüklerini söyledi.

Nizip Belediye Başkan adayı Mehmet Aslan’da tanıtım toplantısında yaptığı konuşmada, vatandaşların partilerine çok büyük ilgi gösterdiğini ve gittikleri her yerde sevgi gösterileri ile karşılaştıklarını belirterek,” Nizip yıllardır kaliteli ve halk yararına yapılan hizmetlerden yoksun kaldı. Bu nedenle vatandaşlarımız İYİ Parti’ye umut gözüyle bakıyorlar ve gittiğimiz her yerde bizi bağırlarına basıyorlar. 31 Mart akşamı Belediye Başkanlığı mazbatasını halkımızın teveccühü ile alacağız ve Nizip yeniden halk için hizmete kavuşacak” diye konuştu.

Yorumlar (0)

+ Yorum Yaz