İYİ Parti’de Hocaoğlu dönemi

İyi Parti Gaziantep İl Başkanlığından istifa eden Mehmet Serkan Karakuş’un yerine atanan Av. Oğuz Hocaoğlu devir teslim töreninin ardından göreve başladı.

İYİ Parti’de Hocaoğlu dönemi
Telgraf Haber Merkezi
22 Temmuz 2019 / 08:08

İyi Parti Gaziantep İl Başkanlığından istifa eden Mehmet Serkan Karakuş’un yerine atanan Av. Oğuz Hocaoğlu devir teslim töreninin ardından göreve başladı. İl binasında düzenlenen törene Gaziantep Milletvekili Hüseyin Filiz ve çok sayıda partili katıldı.      

Görev değişiminde bir açıklamada bulunan ardından eski başkan Mehmet Serkan Karakuş, “İl başkanlığı görevini dava arkadaşım Avukat Oğuz Hocaoğlu’na devrediyorum. Bugünden itibaren Genel Başkanımız Meral Akşener ve İYİ’lik hareketinin bir neferi olarak çalışmaya devam edeceğim” dedi.

HOCAOĞLU: “HERKES İL BAŞKANI GİBİ SORUMLULUK TAŞIYACAK”

Yeni dönemin herkese hayırlı olmasını dileyen yeni il başkanı Av. Oğuz Hocaoğlu ise “Değerli dava arkadaşlarım. Burada hepimiz birbirimizi çok iyi tanıyoruz. Ben şunu açık ve net söylemek istiyorum. Burada il başkanı yok, ilçe başkanı yok, yönetim kurulu üyeleri yok. Burada herkes il başkanı, herkes ilçe başkanı ve yönetim kurulu üyesidir. Benim felsefem, bakış açım bu. Biz bölmeye parçalamaya değil, birleştirmeye Türkiye’de iktidar olmaya geldik. Burada şunu da söylemek istiyorum. İktidar partisinin yaptığı iyi şeylerde yanında, kötü işlerde ise karşısında olacağımızın bilinmesini istiyorum. İyi parti bunun için kuruldu. Bizlerde bu amaç ve gayeyle partide görev aldık. Sizlerin de bu amaç ve gayeyle bizlerin yanında olduğu inancındayım. Yönetim listemizi vekilimizle beraber yapacağız. Herkesin görüşünü mutlaka alacağız. Dediğim gibi burada başkan, yönetici, divan üyesi yok. Herkes kendini başkan görecek ve bu sorumlulukla çalışacak” diye konuştu.

FİLİZ’DEN BİRLİK BERABERLİK MESAJLARI

Törene katılan İyi Parti Gaziantep Milletvekili Hüseyin Filiz ise “Biz birlik ve beraberlik içerisinde her daim yolumuza devam edeceğiz. Ben bugüne kadar partimize emeklerinden dolayı Serkan başkanımıza teşekkür ediyor, yeni başkanımız Oğuz Hocaoğlu’na da sonsuz başarılar diliyorum” dedi.

Yapılan konuşmaların ardından devir teslim gerçekleşti.

Yorumlar (0)

+ Yorum Yaz