Kaderimin Oyunu Dizisi Hangi Kanalda

Kaderimin Oyunu Dizisi Hangi Kanalda
Telgraf Haber Merkezi
25 Mayıs 2022 / 00:00

Cuma akşamlarının vazgeçilmez dizisi Kaderimin Oyunu merakla izlenmeye devam ediyor. Nazlı Heptürk’ün yapımcılığını, NGM Medya’nın yapımını üstlendiği proje tüm heyecanıyla ekranlara gelmeye devam ediyor. Kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler Kaderimin Oyunu son bölüm izle yazarak arayabilir ve keyif ile son bölümü izleyebilir.

Dizinin yönetmen koltuğunda yer alan Emre Kabakuşak ve senaristliğini yapan Gül Abus Semerci, herkesi ekrana kilitlemeye devam ediyor. Oldukça sürükleyici ve farklı bir hikayeye sahip olan dizinin başrolleri olarak Sarp Apak ve Öykü karayel kamera karşısına geçiyor. Dizinin İlk bölümler Amasya’da çekilirken yeni bölümleri İstanbul’da çekilmeye devam ediyor.

Kaderimin Oyunu Dizisinin Konusu Hakkında

Kendini, çocuklarının mutluluğuna adayan ve bu uğurda her şeyden vazgeçen bir anne olan Asiye kötü bir haber ile yıkılır. Kızının başına gelen olaylardan sonra çocukları ve kendisi için farklı bir yol çizen Asiye’nin kaderi artık kendi ellerinde değildir. Çaresiz ve yapayalnız bir haldeyken karşısına çıkan Mahir, Asiye ve çocuklarının hayatlarını tamamen değiştirecektir. 

Asiye zor bir durumda olduğu için Mahir sayesinde Demirhan Konağı’na yerleşir ve burada hayatının kırılma noktasını yaşar. Bu konakta artık yepyeni bir hayat mücadelesi onu bekliyordur. Siz de dizi izle platformları vasıtasıyla Kaderimin Oyunu dizisini yakından takip edebilirsiniz. Özellikle son zamanlarda Dizi severlere özel farklı alternatif seçeneklerin online ortamlarda karşımıza çıktığını ifade edebiliriz.

Kaderimin Oyunu Dizisi Oyuncu Kadrosu

Star Tv’de ekranlara gelen dizinin oyuncu kadrosu sevilen birçok kişiden oluşuyor. Dizini başrollerinde Öykü Karayel, Sarp Apak ve Akın Akınözü yer alıyor. Başarılı yapım kadrosu ile ekranlara kilitleyen dizinin oyuncu kadrosunda, Meriç Aral, Esra Dermancıoğlu, Müfit Kayacan gibi isimler de ön plana çıkmaktadır. Ayrıca dizide Ülkü Duru, Kaan Çakır, Iraz Akçam, Yıldırım Özcan da karakter canlandırmaktadır. 

Ayrıca Kaderimin Oyunu dizisinde Yeşim Gül Onur Bilge, Ayça Koptur gibi başarılı isimler yer alıyor. Düşünülmeden söylenen yalanların neye yol açtığını farklı bir bakış açısı ile işleyen dizinin son bölümü için arama motorundan Kaderimin Oyunu dizi izle şeklinde aratarak keyifle izleyebilirsiniz.

En iyi vizyon dizileri için; https://tvdiziler.org

Yorumlar (0)

+ Yorum Yaz