Kadın taraftarlardan çocuklara sürpriz

Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi’nin 27’inci haftasında Gaziantep Basketbol- Pınar Karşıyaka maçında tribünleri dolduran Gazişehir Kadın Taraftarlar Derneği Gaziantep Basketbol takımına miniklerle sürpriz yaptı.

Kadın taraftarlardan çocuklara sürpriz
Telgraf Spor Servisi
22 Nisan 2019 / 17:04

Gaziaşehir Kadın Taraftarlar Derneği organizasyonunda Beykentspor Kadın Futbol Takımı oyuncuları,  Şehit İmam Payam Anaokulu öğrencileri tribünlerde Gaziantep Futbol Takımına destek için pankart açtı.

Gaziaşehir Kadın Taraftarlar Derneği Başkanı Mezine Sırakaya  yaklaşan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolaysıyla öğrencileri Gaziantep Basketbol Takım oyuncularıyla buluşturduklarını belirterek takım oyuncularına teşekkür etti.

“Beykentspor oyuncuları, Şehit İmam Payam Anaokulu öğrencileri ve Koçyiğit Doğuş Turizm’den Gazişehir Kadın Taraftarlar Derneği’ne büyük destek”

SIRAKAYA: “ÇOCUKLARIMIZ İÇİN GÜZEL ETKİNLİK OLDU”

Başkan Sırakaya, “Gaziantep Basketbol takımının bu sezonda ki performansı taraftarı mutlu ediyor. Bu hafta Beykent Spor Kulübü Futbolcu kızlarımız hocamız Mehmet Yalçınkaya ve Necati beye, Şehit İmam Payam Anaokulu öğrencileri bizimle tribünlerde takımımıza destek oldu. 23 Nisan Ulusal Eğemenlik ve Çocuk Bayramı öncesi çocuklarımızı basketbolcularımızla buluşturduk. Beykentspor Kadın Futbol Takımı oyuncularımız derneğimize bugün destek verdiler. Erken yaşta spor ve sporcu kavramını çocuklarımıza aşılamak ve spora dahil olmalarını istedik. Koçyiğit Doğuş Turizm yöneticileri Orhan Koçyiğit, Mustafa Çatlı Öztoprak ve şoförlerimiz bu organizasyonda bizlere çok büyük destek sağladı, kendilerine teşekkür ediyorum. Öğrencilerimizin taşıma sorununa merhem olmaları örnek bir davranış. Bu tür destekler bizlere organizasyonlarımızda kolaylık sağlıyor. Her şey Gaziantep için. Ben takımımızı tebrik ediyorum. 27.Haftada konuğumuz Pınar Karşıyaka karşısında çok zorlu  bir mücadele verdiler ve kazandık” dedi.

Sırakaya, Beykent Spor Kulübü Yöneticisi ve hocası Mehmet Yalçınkaya’ya da spora ve gençlere verdiği desteğin Gaziantep için önemine dikkat çekerek,  “Kadın Futbolcular yetiştirilmesi ve spora teşvik konusunda Mehmet hocamızın verdiği emeği takdir ediyoruz. Basketbol, futbol ve sporun diğer dallarında gençlerimizi alt yapıda yetiştirmek ve Gaziantep’e Değerler kazandırmak en büyük hedefimiz. Gaziantep Sporun Başkenti olma yolunda son yıllarda büyük adımlar atıyor. Bizde Dernek olarak bu büyük mücadelenin bir ucundan tutmak ve şehrimize katkı sağlamak zorundayız. İnşallah Gaziantep Şampiyonluklarla dolu bir sezon geçirecek” ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)

+ Yorum Yaz