Kalyoncu ve Demirören ailelerinin mutlu günü

Turkuvaz Medya Grubu'nun en büyük hissedarlarından Hasan Kalyoncu’nun oğlu Haluk Kalyoncu, Yıldırım Demirören'in kızı Yelda Demirören ile nişanlandı.

Kalyoncu ve Demirören ailelerinin mutlu günü
Telgraf Haber Merkezi
26 Kasım 2018 / 13:12

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Emine Erdoğan’ın yanı sıra Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak ve eşi Esra Albayrak, Turkuvaz Medya CEO’su Serhat Albayrak ve eşi Şule Albayrak, İçişleri eski Bakanı Abdülkadir Aksu da nişan törenine katıldı.

Demirören ailesinin Kuzguncuk'taki yalısında yapılan nişan törenine Haluk Kalyoncu’nun annesi Nevin Kalyoncu, Turkuvaz Medya Grubu’nun en büyük hissedarlarından iş adamı Cemal Kalyoncu, Adnan Kalyoncu, Faruk Kalyoncu ile eşleri ve çocukları da katıldı.

Demirören Holding Yönetim Kurulu Başkanı Yıldırım Demirören ve eşi Revna Demirören oğulları Cemal Demirören, Erdoğan Demirören, Demirören Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Meltem Oktay Demirören ve eşi iş adamı Kıvanç Oktay oğulları Sinan Oktay, Murat Oktay, Demirören Holding Yönetim Kurulu üyesi Tayfun Demirören ve eşi Reyhan Demirören kızı Mina Demirören, oğlu Kaan Demirören, Demirören Medya Grubu CEO'su Mehmet Soysal genç çifti bu mutlu gününde yalnız bırakmadı.

İş dünyasının önde gelen isimlerinden İş adamı Nihat Özdemir, İş adamı Alican Ulusoy, Merva Ulusoy, Tülay Ulusoy da Demirören ve Kalyoncu ailelerinin mutluluklarını paylaştı.

Yorumlar (0)

+ Yorum Yaz