Kara Holding’ten eğitime bir destek daha

Hayırsever Kara ailesi tarafından yaptırılan Kara Holding Ortaokulu protokolün de katıldığı törenle açıldı.

Kara Holding’ten eğitime bir destek daha
Telgraf Haber Merkezi
22 Ekim 2021 / 16:00

Hayırsever Kara ailesi tarafından yaptırılan Kara Holding Ortaokulu protokolün de katıldığı törenle açıldı.

Özellikle eğitim alanındaki destekleriyle öne çıkan Kara ailesi eğitime bir destek daha verdi. Şehitkamil ilçesinde yapımı tamamlanan Kara Holding Ortaokulu’nun açılış törenine; Gaziantep Valisi Davut Gül, MHP Gaziantep Milletvekili Sermet Atay, Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı FatmaŞahin, Şehitkamil Kaymakamı Ömer Kalaylı, İl Milli Eğitim Müdürü Yasin Tepe, Şehitkamil İlçe Milli Eğitim MüdürüMehmet Yağcı ve protokol üyeleri katıldı.

Törende konuşan Kara Holding Yönetim Kurulu Başkanı Bilal Kara, eğitime katkılarının süreceğini belirtti. Kara, “Aile olarak eğitime olan katkımızı Kara Holding Ortaokulu ile taçlandırdık. Bugün açılışını gerçekleştirdiğimiz Kara Holding Ortaokulu’nda da ülkemiz için faydalı nice genç yetişeceğine inanıyoruz. Hayırlı olması temennisinde bulunuyorum. Yerel yönetimlerimizle işbirliği içerisinde eğitime olan katkılarımızı sürdüreceğiz” dedi.

Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, eğitime destek olan tüm iş insanlarına teşekkür etti. Şahin şöyle konuştu: “Hayırsever Kara Ailesi tarafından yaptırılan ortaokulun açılışını yaptık. Eğitime destek olup şehrimizde faydalı işler yapan tüm hayırseverlerimize teşekkür ediyorum.

Gaziantep Valisi Davut Gül, Kara ailesi tarafından yapılan okulun eğitim şehri Gaziantep’e hayırlı olmasını diledi. Vali Gül, “Hayırsever Kara ailesi tarafından eğitime bir destek daha verildi. Kara ailesi tarafından yaptırılan Kara Holding Ortaokulu ilimize hayırlı olsun” diye konuştu.

Törene katılan MHP Gaziantep Milletvekili Sermet Atay da okulun hayırlı olmasını temennisinde bulundu. Atay, “Hayırsever Kara ailesi tarafından yaptırılan Kara Holding Ortaokulu açılış törenine katıldık. Okulumuz protokolün katımları ile gerçekleştirilen törenle hizmete alındı. Eğitimşehri Gaziantep’e hayırlı olsun şeklinde konuştu.

Konuşmaların ardından protokol üyeleri sınıfları gezerek öğrenci ve öğretmenlerle sohbet etti. 

Yorumlar (0)

+ Yorum Yaz