Kelliğe son veren mucizevi buluş

Türkiye’de saçla ilgili kellik ile ilgili yeni bir trend başladı. Herkesin ağzında mavi su mavi solüsyon saç çıkaran solüsyon kelimelerini duyuyoruz.

Kelliğe son veren mucizevi buluş
Telgraf Haber Merkezi
18 Temmuz 2019 / 12:43

Türkiye’de saçla ilgili kellik ile ilgili yeni bir trend başladı. Herkesin ağzında mavi su mavi solüsyon saç çıkaran solüsyon kelimelerini duyuyoruz. Bu ürünler yapılan araştırmalar sonucu saç çıkarmada başarılı ama sağlık açısından zararlı olduğuna rastlandı. Erkeklik ve Kadınlık hormonlarında sorun yarattığı klinik raporları tarafından ispatlanmış oldu. Dr Celeson Hair Solutions ‘u da bitkisel ekstratlardan oluşan saç çıkaran solüsyon olarak elden ele dolaşmakta yapılan araştırmalar sonucu ortaya çıkardığımız klinik raporlarında ürünün insan sağlığına hiçbir zararı olmayıp dökülen saçları tekrardan çıkardığına saçları gürleştirip seyrek bölgeleri dolgunlaştırdığına raporlarda yer verilmiş. Sağlık Bakanlığı tarafından da tescil edilen Dr Celeson Hair Solutions’un (saç solüsyonu) ile kellik ortadan kalkıp dökülen saçlarına tekrardan kavuşuluyor.

Dr Celeson Hair Solutions saç dökülmesi yaşayan veya saçlarını korumak isteyen kişiler için formülü özel olarak bitkisel ekstratlarla güçlendirilmiş bir bakım saç solüsyonudur. Yapılan Klinik araştırmalar sonucunda Dr Celeson Hair Solutions’un saç dökülmesi önlemesi dökülen saçların tekrardan çıkması üzerindeki olumlu etkileri kanıtlanmıştır. Klinik raporlarda Saç onarımında yüzde 97 başarı, dökülmeleri önlemede yüzde 98 başarı, yeni saç oluşumunda yüzde 95 başarı, kepekleri önlemede yüzde 94 başarı göstermektedir. Türkiye genelinde satışa sunulan Dr Celeson Saç Çıkarıcı Solüsyon fiyatı ise 299 TL ile internet sitelerinde satışa sunuluyor. Dr Celeson Hair Solutions ile ilgili daha fazla bilgi almak isteyenler www.drceleson.com, www.drceleson.net adresinden ulaşabilirler.

Yorumlar (0)

+ Yorum Yaz