Yazar Mehpare Kileci okurlarıyla buluştu

Yazar Mehpare Şayan Kileci İşte ve Özel Yaşamda Güven Dolu İlişkiler Kurma konusunu ele aldığı Güven kitabını okurları için imzaladı.

Yazar Mehpare Kileci okurlarıyla buluştu
Cihat Öztürk
24 Nisan 2019 / 08:15

Yazar Mehpare Şayan Kileci İşte ve Özel Yaşamda Güven Dolu İlişkiler Kurma konusunu ele aldığı Güven kitabını okurları için imzaladı.

Cevizli Kitap Kırtasiye’de düzenlenen imza gününe Mehpare Kileci’nin okurları yoğun ilgi gösterdi.

İNSANLAR OYUN OYNARAK ÖĞRENDİĞİ ŞEYLERİ UNUTMUYORLAR

23 Nisan gibi anlamlı bir günde dostlarıyla, okurlarıyla, birlikte olmaktan mutluluk duyduğunu belirten Kileci imza günüyle ilgili şu bilgileri paylaştı: “23 Nisan, 3 kitabım hepsi birbiriyle denk düştü. Bugün 5 yılın ardından biriken 3 tane kitabımın aslında son kitabım Güven’in imza günü için bir aradayız. İlk kitabım daha çok eğitmenler için daha çok yetişkin eğitimlerinde bilginin kolay aktarılabilmelisi için oyun oynatma üzerine. İnsanlar oyun oynayarak öğrendiği şeyleri asla unutmuyorlar. Aldıkları bilgileri aktarmak daha kolay oluyor. Bu bir oyun rehberi. İkinci kitabım Yeter ki Onursuz Olmasın İş” isim babası eşim Necdet Kileci. Bu kitabımın içinde 27 tane vaka var. Bu iş yaşamında karşılaşabileceğimiz, aslında gerçekten karşılaştığım birtakım tatsızlıklarla ilgili. İş yaşamında karşılaştığım her türlü olumsuzluğa karşı hukuki anlamda nasıl aşabiliriz. Haklarımız nelerdir? Neler yapabiliriz? Başımıza benzer şeyler gelirse ne tür yollar deneyebiliriz onunla ilgili.”

“HEPİMİZ BİR ŞEKİLDE İŞ YAŞAMIMIZDA ALDATILDIK”

Son kitabının ise İşte ve Yaşamda Güven Dolu İlişkiler Kurma üzerine olduğunu aktaran Kileci, şunları söyledi: Ümidim bu kitabımın rehber olması. İnsan güvenini yitirdiği zaman ne düzgün bir iletişim kurabiliyor ne de ilerleyebiliyor. Orada takılıp kalabiliyor. O yüzden güvenin ne kadar önemli olduğu üzerine vurgu yaptık. Ve literatürde ilk defa bir modeli tartıştığımız bir kitap bu. Hepimiz bir şekilde iş yaşamımızda, özel yaşamımızda, ilişkilerimizde, iletişimlerimizde aldatılmışızdır. Bu aldatmayı nasıl yenebileceğimiz nasıl hayatımıza devam edebileceğimizi daha güçlü olarak nasıl ilerleyebileceğimiz konusunda birtakım öneriler ve naçizane modeller paylaştım. İsmiyle müsemma bu kitaba çok güveniyorum. Umarım bu kitap yüreklere dokunur, fayda sağlar okuyanı bol olur.” Dedi.

Yorumlar (0)

+ Yorum Yaz