Kitaplar Şahinbey’den

Ortaokul ve Lise öğrencilerine spor ayakkabsısı hediye eden Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, ilkokul ve anasınıfı öğrencilerine de kitap seti hediye etti.

Kitaplar Şahinbey’den
Telgraf Haber Merkezi
19 Haziran 2019 / 15:22

Karnelerin alınması ile birlikte yaz tatiline giren öğrencilerin zamanlarını dolu dolu geçire bilmeleri adına ortaokul lise öğerencilerine spor ayakkabısı, lunapark bileti hediye eden  Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu ilkokul ve anasınıfında okuyan 94.000 öğrenciye de karne hediyesi olarak kitap seti hediye etti.

ÖĞRENCİLEİRMİZİN HER ZAMAN YANINDAYIZ

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, ülkemizin geleceği öğrencilerimiz için ne yapsak azdır diyerek, “Öğrencilerimize karne hediyesi olarak, yaz tatilinde spor yapmaları için spor ayakkabısı ve eğlenmeleri için lunapark bileti hediye ettik. İlkokul ve anasınıfında okuyan 94.000 öğrencimize ise karne hediyesi olarak kitap seti hediye ettik. Öğrencilerimiz taillerini dolu dolu yaşaya bilecekler. Spor yapacaklar lunaparkta eğlenecekler ve kitap okuyarak, zamanlarını en iyi şekilde değerlendirecekler. Öğrencilerimize yaz tailinde iyi eğlenceler dilerken, yeni dönemde de şimdiden başarılar dilerim” dedi.

Yorumlar (0)

+ Yorum Yaz