Konukoğlu endişesi

Gazişehir Gaziantep Futbol Kulübü Başkanı Adil Konukoğlu’nun görevi bırakacağı iddiaları spor camiasında büyük endişe yarattı.

Konukoğlu endişesi
Telgraf Spor Servisi
20 Haziran 2019 / 12:05

Taraftarların endişeyle karşıladığı iddiaların ardından amigolar da ‘Açlık grevine gideriz’ açıklaması geldi.

Gaziantep spor camiasında Adil Konukoğlu şoku yaşanıyor. Ortaya atılan iddialarda “Başkan Konukoğlu şirketleşmeyi tamamlayınca başkanlığı bırakacak” denilmişti. İddiaların ardından Gaziantep kamuoyunda büyük bir şok yaşandı. Gazişehir’in başkanlığını alarak Gaziantep’in tekrar super ligde temsil edilmesini sağlayan Konukoğlu, biranda kentin çok sevdiği isim haline gelmişti. Taraftarların super ligde de başarılı bir takımla yola devam edeceği hayali kurarken başkanla ilgili iddialar taraftarları da tedirgin etti. Sosyal medya üzerinden taraftarlar adeta bizi bırakma başkan kampanyası başlattı.

Amigolar da başkan bırkırsa açlık grevine gideriz açıklaması yaptı. Gaziantep’in tanınmış amigoları bir araya geldi.

Gaziantep kentinin Gaziantepspor’un yıllardır toparlanamamasının ardından futbolda kaybettiği heyecanı Adil Sani Konukoğlu sayesinde Gazişehir Gaziantep ile yakaladığını vurgulandı. Gaziantep kentinin Konukoğlu ile iki yıl aradan sonra tekrar süper lige döndüğünü belirten Gazişehir Taraftar Derneği Başkanı Mehmet Turan, Ömer Faruk Toycu, Esat Yetmez, Reşit Ceylan, Mahmut Çağdaş, Mesut Çamurcu ve Nihat Balyemez, "Öncelikle biz Adil başkana şükranlarımızı ifade etmek istiyoruz. Bir Gaziantepli olarak bu takıma, bu şehre sahip çıktı. Geçen sene Bursa’da finali kaybettiğimizde kendisi bizi teselli etmiş seneye süper lige çıkarız demişti. Kendisi de elini ve gövdesini her şeyiyle taşın altına koydu ve sonunda takımımız süper lige çıktı. O yüzden şu an çok mutluyuz. Ama son günlerde Adil başkanın sağlık sorunları nedeniyle görevi bırakacağına dair söylentiler çok çıktı. Biz başkanımızı kolay bulmadık. Biz başkanımıza yalvarıyoruz. Bizi bırakmasın. Biz onun bizi bırakmaması için açlık grevine de ölüm orucuna da başlarız" ifadelerini kullandı. (TELGRAF)

Yorumlar (0)

+ Yorum Yaz