Konukoğlu: İş dünyası Gaziantep FK’ya destek verecek

Konukoğlu: İş dünyası Gaziantep FK’ya destek verecek
Telgraf Spor Servisi
20 Kasım 2020 / 09:03

Gaziantep F.K Onursal Başkanı Adil Sani Konukoğlu, " Bize düşen her konuda takımımızın yanında olacağız. Sanayiciler olarak, şahsım olarak da bu konuda hiç kimsenin şüphesi olmasın. Önemli olan birlik ve beraberlik içinde olmaktır. Bu tablo da görüyorum bu işin çok daha ilerlere gideceğini düşünüyorum" dedi.

Gaziantep F.K'nin herkes için büyük bir değer olduğunu kaydeden Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Ünverdi, "Her zaman olduğu gibi bu zamana kadar Gaziantep F.K'ya sahip çıkan sanayicilerimize çağrıda bulunuyorum " dedi.
Ticaret Odası Başkanı Tuncay Yıldırım, "Biz Bursa'da şampiyonluğu kaçırdığımızda nasıl üzüldüysek bir sonra ki yıl yaşadığımız şampiyonluğumuzda o kadar mutlu olmuştuk. Bir daha o üzüntüyü yaşamamak adına Gaziantep'in süper ligde devamlılığını sağlanması açısından desteğe ihtiyacı var. Nasıl ki 122 yıldız biz bu şehrin ticaret odasıyız, Gaziantep F.K'da bu şehrin en büyük takımı. Bütün üyelerime çağrımdır güzel günlerde sevinmek adına hep birlikte takımımıza destek olalım" dedi.
Gaziantep OSB Başkanı Cengiz Şimşek, "Empera Halıya Basketbol takımımıza verdiği destekten dolayı teşekkür ediyorum. Bu tür kurumlarımız Gaziantep şehrinin sporuna destek olduklarında daha güzel yerlere geleceğini düşünüyorum" dedi.

Yorumlar (0)

+ Yorum Yaz