Koşukavak raporunu sundu

Gazişehir Gaziantep Futbol Kulübü Teknik Direktörü Yalçın Koşukavak, yönetime kalacak ve gidecek oyuncular konusunda gerekli raporu sundu.

Koşukavak raporunu sundu
Telgraf Spor Servisi
13 Haziran 2018 / 11:28

İç transferde şu ana kadar sadece Gürcan Gözüm ile yollarını ayıran Kırmızı-Siyahlı takımda bir çok oyuncunun da ayrılması gündeme geldi. Koşukavak’ın transfer listesinde kimlerin olduğu merak ediliyor.

Gazişehir Gaziantep Futbol Kulübü’nde Başkan Adil Konukoğlu ve yönetimdeki arkadaşları transfer çalışmalarına devam ederken Teknik Direktör Yalçın Koşukavak’tan ise takımla ilgili raporu aldılar. Koşukavak, takım içerisinde kimin kalıp kimin gideceği konusunda gerekli raporu sunarken yönetimin nasıl bir yol izleyeceği merak ediliyor. Şu sıralarda sözleşmesi devam eden,Necati Yılmaz, İsmail Konuk, Ahmet Kesim, Özgürcan Özcan, Serdar Deliktaş, Adama Ba, Ermin Zec, Del Valle, Okan Derici, Fatih Durna, Gökhan Alsan, Samican Keskin, Prince Segbefia, Junior Jefferson ve Mehmet Erdem Uğurlu’nun durumuna yönetim karar verecek. Şampiyonluğa götürebilecek bir ekip oluşturmak isteyen yöneticiler, teknik direktör Yalçın Koşukavak’ın raporunu dikkate alacaklar.

Yorumlar (0)

+ Yorum Yaz