Kuruluşu kutladılar

GAÜN Çobanevi Sosyal Tesisi’nde düzenlenen törende, emekliye ayrılan, 25 hizmet yılını dolduran ve yeni göreve başlayan idari personellere Rektör Prof. Dr. Ali Gür tarafından plaket ve belge taktim edildi.

Kuruluşu kutladılar
Telgraf Haber Merkezi
7 Temmuz 2017 / 10:07

Gaziantep Üniversitesi’nin (GAÜN) 44. Kuruluş yıl dönümü nedeniyle GAÜN Çobanevi Sosyal Tesisi’nde düzenlenen törende, emekliye ayrılan, 25 hizmet yılını dolduran ve yeni göreve başlayan idari personellere Rektör Prof. Dr. Ali Gür tarafından plaket ve belge taktim edildi.

Çok sayıda akademik ve idari personelin katılımıyla gerçekleşen törende konuşan Rektör Prof. Dr. Ali Gür, Gaziantep Üniversitesi’nin 52 bin öğrenci, 107 ülkeden 3 bin 750 uluslararası öğrencisi ve 3 bin akademik ve idari personeliyle büyük bir aile olduğunu söyledi.

Ailelerin dönem dönem bir araya geldiğini, paylaştığını ve mutlu olduğunu söyleyen Prof. Dr. Gür, Gaziantep her zaman birlikte paylaşımlarıyla başarıyı kazanan bir şehir olduğunu ve Gaziantep Üniversitesi’nin Gaziantep’in güzide üniversitelerinden birisi olduğunu sözlerine ekledi. Prof. Dr. Gür, “Gaziantep Üniversitesi’nde de farklı fikirleri harmanlayarak, çalışanlarının söyleşmesinden en yüksek akademik ve idari personeline kadar hepsini bir arada, barışık yaşatan bir Üniversite. Bununla mutlu oluyoruz, çünkü bizim mutluluğumuz sizin mutluluğunuzdur” diyerek, öğretim elamanlarına seslenerek, siz mutlu olursanız, Üniversitede yetiştirdiğiniz ve çabaladığınız öğrencileriniz de mutlu olur ve Gaziantep mutlu olur diye konuştu.

Çok sayıda akademik ve idari personelin katılımıyla oldukça samimi bir ortamda gerçekleşen Gaziantep Üniversitesinin 44. Kuruluş yıl dönümü etkinliğine Vali Yardımcısı Uğur Aladağ, GAÜN Rektörü Prof. Dr. Ali Gür, Hasan Kalyoncu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Tamer Yılmaz, GAÜN Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Metin Bedir ve Prof. Dr. Şehmus Demir, Rektör Danışmanları Prof. Dr. Süleyman Ganidağlı ve Doç. Dr. Necip Fazıl Yılmaz, Genel Sekreter Doç. Dr. Ayhan Doğan, Genel Sekreter Yardımcısı Burhan Akyılmaz katıldı.


Yorumlar (0)

+ Yorum Yaz