Ligin bitmesi bekleniyor

Gaziantep Basketbol takımında kaptan Can Uğur Öğüt dışındaki tüm oyuncuların sözleşmeleri sona eriyor.  Kulüp yönetimi de transferler için ligin tam olarak bitmesini bekliyor.

Ligin bitmesi bekleniyor
Okan Çelik
18 Haziran 2019 / 09:11

Tahincioğlu Basketbol Birinci Ligi temsilcimiz Gaziantep Basketbol’da transfer harekatı için ligin bitmesi bekleniyor. Fenerbahçe ile Anadolu Efes final maçı sonrası düğmeye basacak olan Gaziantep Basketbol’da kaptan Can Uğur Öğüt dışındaki tüm oyuncuların sözleşmesi bitiyor. Opsiyonlu olanlarla ilgili de henüz karar verilmedi. Kaptan önümüzdeki sezonda kırmızı siyahlı formayı giyecek. Diğer oyuncularla ilgili karar ise yapılacak görüşmelerden sonra verilecek.

MARKOVİÇ KALIYOR

Gaziantep Basketbol Takımı koçu Markoviç, yeni sezonda da takımın başında olacak. Çok başarılı bir sezonu geride bırakan başarılı teknik adam, taraftarlar tarafından da seviliyor. Mütevazi bir kadro ile ligin ilk 5Te bitirilmesinde büyük pay sahibi olan Markoviç, yeni sezon için de Gaziantep’te kalacak. Transfer çalışmalarında da etkin bir rol oynayan Markoviç’in raporu doğrultusunda yeni transferler için düğmeye basılacak.

JEKİRİ’YE 5 KAT FAZLA PARA VERİYORLAR

Gaziantep Basketbol forması ile biranda Türkiye ligi başta olmak üzere Avrupa kulüplerinin de dikkatini üzerine çeken Jekiri’nin takımda kalmasına imkansız gözle bakılıyor. Şu ana kadar kulübe resmi bir teklif gelmese de çok sayıda takımın bu oyuncu ile ilgilendiği ve büyük paraları gözden çıkardıkları belirtildi. Jekiri’ye şu anda Gaziantep’te aldığı paranın 5 katı teklif edileceği belirtilirken kulüp yönetiminin alternatifler için arayışta olduğu belirtildi.

Yorumlar (0)

+ Yorum Yaz