M1 Gaziantep'te depo günleri başladı

M1 Gaziantep AVM’in Depo Satış Günleri başladı. Kaliteli ürünlerin uygun fiyata tüketiciyle buluştuğu kampanya yoğun ilgi görüyor.

M1 Gaziantep'te depo günleri başladı
Telgraf Haber Merkezi
14 Mayıs 2019 / 16:10

M1 Gaziantep Alışveriş Merkezi’nde düzenlenen Depo Satış Günleri başladı. Önceki yıllarda AVM’de ciddi bir yoğunluğun yaşanmasına neden olan ve talep nedeniyle geçen yıl 4 kez düzenlenen kampanya, bu yıl da ikinci kez düzenleniyor.

AVM bünyesindeki firmaların katılımıyla 11 Mayıs'ta başlayan ve indirimli satış uygulamasının yer aldığı Depo Satış Günleri, 3 Haziran'a kadar devam edecek.  Etkinlik kapsamında AVM içinde oluşturulan alanda firmalar indirimli ürünlerini sergileyerek tüketicilerle buluşturuyor.

M1 Gaziantep AVM Müdürü Sait Can Gizir, kampanyanın gördüğü ilgiden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Depo Satış Günleri, ziyaretçilerimizin istedikleri ürünleri daha uygun fiyatlarla satın almasını sağlıyor. 3 Haziran 2019 tarihine kadar sürecek indirim günleri yoğun ilgi görüyor. Yoğun ilgi nedeniyle geçen yıl 4 kez düzenlediğimiz  uygulamadan hem tüketiciler hem de mağazalarımız çok memnun” dedi.

M1 Gaziantep hakkında

Tüketicilere alışveriş ve eğlenceyi bir arada sunmayı amaçlayan M1 Gaziantep AVM bünyesinde Sinepark Nakıpali Sinemaları, Eskidji Bazaar, LC Waikiki, Çetinkaya, Vişne, ARC Trend, Globay, Watsons, Uzay Gemisi, Flo, Samsung, U.S.Polo, Burger King, Popeyes bulunuyor. Ferah mekanı ve yemek alternatifleriyle alışverişi keyfe dönüştüren M1 Gaziantep Alışveriş Merkezi’nde Lunapark, Carting, Çocuk Oyun Alanları ve eğlence mekanları da yer alıyor.

Yorumlar (0)

+ Yorum Yaz