M1 Gaziantep'te yıl sonu sergisi

Gaziantep Nezahat Kemal Akınal Ortaokulu öğrencilerinin yıl sonu sergisinde yer alan resimler sanatçılara taş çıkarttı.

M1 Gaziantep'te yıl sonu sergisi
Telgraf Haber Merkezi
17 Haziran 2022 / 09:53

Gaziantep Nezahat Kemal Akınal Ortaokulu öğrencilerinin yıl sonu sergisinde yer alan resimler sanatçılara taş çıkarttı.  M1 Gaziantep AVM’de açılan okulun yılsonu sergisinde yer alan resimler ziyaretçilerden büyük beğeni topladı.

Nezahat Kemal Akınal Ortaokulu öğrencilerinin yaptığı resimlerin yer aldığı serginin açılışını Gaziantep Valisi Davut Gül, İl Milli Eğitim Müdürü Yasin Tepe, Şehitkâmil İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Yağcı, okul yöneticileri ve öğrenciler yaptı.

Sergide yer alan resimleri inceleyen ve öğrencilerden eserleri hakkında bilgi alan Vali Davut Gül, okulun laboratuarlarında yapılan deneylerin de yer aldığı sergide yapılan gösterileri ise ilgiyle izledi.  Okulun deney araçlarını inceleyen Vali Gül’e, yapılan deney çalışmaları hakkında Okul Müdürü Erkan Kasımoğlu tarafından bilgi verildi.

Sergi sırasında okul öğretmenlerinin verdiği müzik dinletisini de dinleyen Vali Gül, öğrencilerin yetenekleri doğrultusunda çok yönlü eğitilmesinin önemine dikkat çekti.

M1 Gaziantep hakkında

Tüketicilere alışveriş ve eğlenceyi bir arada sunmayı amaçlayan M1 Gaziantep AVM bünyesinde Sinepark Nakıpali Sinemaları, Eskidji Bazaar, LC Waikiki, A101, Batik, Profilo, Vişne, Vestel, Emsan, Tudors, Penti, Globay, Watsons, Uzay Gemisi, Flo, U.S.Polo, Burger King, Popeyes bulunuyor. Ferah mekânı ve yemek alternatifleriyle alışverişi keyfe dönüştüren M1 Gaziantep Alışveriş Merkezi’nde Lunapark, Çocuk Oyun Alanları ve eğlence mekanları da yer alıyor.

Yorumlar (0)

+ Yorum Yaz