M1 Gaziantep'ten anneler günü kampanyası

M1 Gaziantep AVM, Anneler Günü'nde, annelerini sevindirmek isteyenlere annelerin isimlerinin yazılı olduğu makyaj aynası hediye ediyor.

M1 Gaziantep'ten anneler günü kampanyası
Telgraf Haber Merkezi
10 Mayıs 2019 / 11:58

M1 Gaziantep AVM, Anneler Günü'nü farklı bir şekilde kutlamak ve annelerine özel bir hediye vermek isteyenlere annelerinin isimlerinin yazılı olduğu makyaj aynası hediye ediyor.

Anneler Günü'ne özel bir etkinlik düzenlediklerini belirten M1 Gaziantep AVM Müdürü Sait Can Gizir, AVM'nin mobil uygulamasını indirip onay kodunu getiren herkese annelerinin isimlerinin yazılı olduğu makyaj aynası hediye edeceklerini açıkladı.  

Gizir, "Annenize Sevginizi Yansıtan Kampanya" başlığıyla başlattıkları kampanya kapsamında, M1 Gaziantep AVM'nin mobil uygulamasını 11-12 Mayıs günlerinde indirip onay kodunu getirerek başvuran herkesin yararlanacağını belirtti.

M1 Gaziantep hakkında

Tüketicilere alışveriş ve eğlenceyi bir arada sunmayı amaçlayan M1 Gaziantep AVM bünyesinde Sinepark Nakıpali Sinemaları, Eskidji Bazaar, LC Waikiki, Çetinkaya, Vişne, ARC Trend, Globay, Watsons, Uzay Gemisi, Flo, Samsung, U.S.Polo, Burger King, Popeyes bulunuyor. Ferah mekanı ve yemek alternatifleriyle alışverişi keyfe dönüştüren M1 Gaziantep Alışveriş Merkezi’nde Lunapark, Carting, Çocuk Oyun Alanları ve eğlence mekanları da yer alıyor.

Yorumlar (0)

+ Yorum Yaz