M1 Gaziantep'ten aşk dolu puzzle

M1 Gaziantep mobil uygulamasını indirenler, Sevgililer Günü'nde fotoğraflarının puzzle'ını kazanma fırsatı bulacak.

M1 Gaziantep'ten aşk dolu puzzle
Telgraf Haber Merkezi
11 Şubat 2019 / 11:52

M1 Gaziantep AVM, mobil uygulamasını indirenlere Sevgililer Günü'nde sevdikleriyle birlikte çektirdikleri fotoğrafın yer aldığı puzzle hediye edecek.

Bugüne kadar düzenlediği birbirinden farklı etkinliklerle adından söz ettiren M1 Gaziantep AVM  14 Şubat Sevgililer Günü'nde düzenlediği kampanya ile dikkatleri çekecek. AVM Müdürü Sait Can Gizir, "Aşk sizi cepte bekliyor" sloganıyla düzenledikleri kampanyaya katılanlara aşk dolu bir Sevgililer Günü hediyesi vereceklerini açıkladı.

Kampanya kapsamında 13-14 Şubat tarihlerinde M1 Gaziantep AVM mobil uygulamasını indirip onay kodunu AVM içinde kurulan standa getirenlere sevdikleriyle birlikte "Sevgililer Günü" panosu önünde çektirdikleri fotoğrafın yer aldığı puzzle hediye edilecek.

M1 Gaziantep hakkında

Tüketicilere alışveriş ve eğlenceyi bir arada sunmayı amaçlayan M1 Gaziantep AVM bünyesinde Sinepark Nakıpali Sinemaları, Eskidji Bazaar, LC Waikiki, Çetinkaya, Vişne, ARC Trend, Globay, Watsons, Uzay Gemisi, Flo, Samsung, U.S.Polo, Burger King, Popeyes bulunuyor. Ferah mekanı ve yemek alternatifleriyle alışverişi keyfe dönüştüren M1 Gaziantep Alışveriş Merkezi’nde Lunapark, Carting, Çocuk Oyun Alanları ve eğlence mekanları da yer alıyor.

Yorumlar (0)

+ Yorum Yaz