Maalesef kadromuz yetersiz

Gaziantep Futbol Kulübü teknik direktörü Marius Sumudica, elindeki kadronun yetersiz olduğunu savunarak, ara transfer döneminde mutlaka takviye yapmaları gerektiğini söyledi.

Maalesef kadromuz yetersiz
Sedat Torun
11 Kasım 2019 / 20:00

Son oynadıkları Galatasaray maçına forvetsiz çıktıklarını ifade eden Sumudica, "Oyunu 1,70 boyundaki iki uç oyuncuyla tamamladık. Muhammet Demir ve Muğdat Çelik sakat. Henüz 20. dakikada Kayode, 'Beni değiştirin' diye kenara işaret ediyor. Maça dörtlü defansla başladım, rakibimiz ise üç stoperle başladı. Ben takımı üç stoperle oynattığım zaman herkes bana karşıydı. İkinci yarıda üçlüye döndük ve daha iyi oynamaya başladık. Bununla beraber fırsatlar da yakaladık. Daha farklı bir maç olabilirdi ama olmadı. Elimizdeki imkanlar ölçüsünde bir şeyler yapmaya çalışıyoruz” dedi.

“BELİRLEDİĞİM BİRKAÇ OYUNCU VAR” 

Sezonun başında çok sayıda transfer yaptıklarını ve bunda da yüzde 80 başarılı olduklarını söyleyen Rumen teknik adam, “Yepyeni bir kadro oluşturduk. Transferlerin tamamının iyi olduğunu söyleyemem. Beklentimizin altında kalan oyuncular oldu. Şimdi ara transfer dönemini bekliyoruz. Belirlediğim birkaç oyuncu var. Bu kadroyu daha iyi bir hale getireceğiz” dedi.

Yorumlar (0)

+ Yorum Yaz