Markoviç gelecekten umutlu

Fenerbahçe Doğuş'a 95-90 yenilen Gaziantep Basketbol'un başantrenörü Nenad Markovic, maçta iyi oynadıklarını, böyle oynamaya devam etmeleri halinde yükselen bir grafik yakalayabileceklerini söyledi.

Markoviç gelecekten umutlu
Telgraf Spor Servisi
12 Şubat 2018 / 18:35

Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi'nin 18. haftasında Fenerbahçe Doğuş'a 95-90 yenilen Gaziantep Basketbol'un başantrenörü Nenad Markovic, maçta iyi oynadıklarını, böyle oynamaya devam etmeleri halinde yükselen bir grafik yakalayabileceklerini söyledi.

Markovic, puan sıralamasından arzu edilmeyen bir konumda olduklarını dile getirdi. Göreve geldiği günden bu yana takım olarak toparlanmaya ve seri yakalamaya çalıştıklarını ifade eden Markovic, Fenerbahçe Doğuş karşılaşmasını çok önemsediklerini ancak başarılı olamadıklarını kaydetti.

ALT SIRALARDAN KURTULACAĞIZ

Sporcularının maçta sergilediği performanstan memnun olduğunu belirten Markovic, şöyle konuştu: "Fenerbahçe gibi bir takıma karşı kötü oynadığımızı söyleyemem. Hatta bazı istatistiklerde rakibimizden çok daha iyiydik. Son bölümde biraz daha dikkatli olsak kazanabilirdik bile. Ama böyle oynamaya devam edersek yükselen bir grafik yakalarız. Bunu başardığımızda da alt sıralardan hızla uzaklaşırız. Bunu başarmak için de elimizden geleni yapacağız."

Yorumlar (0)

+ Yorum Yaz