Mavikent 5. Etap hak sahiplerine müjde

Havaların ısınmasıyla birlikte asfaltlama çalışmalarına başlayan Şahinbey Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, Mavikent 5. Etap konutlarının asfaltlama çalışmalarına başladı.

Mavikent 5. Etap hak sahiplerine müjde
Telgraf Haber Merkezi
9 Mayıs 2019 / 16:13

Şahinbey Belediyesi ilçe genelinde yaptığı asfalt çalışmalarını tüm hızı ile sürdürürken, dar gelirli vatandaşlar için yaptırdığı Mavikent 5. Etap için asfalt çalışmalarına da başladı. 

HİZMETİ VATANDAŞIN AYAĞINA GÖTÜRÜYORUZ

Başkan Mehmet Tahmazoğlu, Mavikent 5. Etap konutlarında asfalt çalışmalarının devam ettiğini belirterek,  “Baharın gelişiyle birlikte asfalt sezonunu açtık. Asfaltlama çalışmalarımız yoğun bir şekilde devam ediyor. Mavikent 5. etap konutlarımızın bağlantılı yollarının asfaltlama çalışmalarını yapıyoruz. Kısa bir süre içerisinde buradaki asfalt çalışmalarımız tamamlanmış olacak. Şahinbey İlçesi hızlı büyüyen bir bölge bu anlamda yol açma ve asfaltlama çalışmalarımızı hızlı bir şekilde sürdürerek, vatandaşlarımızın ihtiyaçlarına cevap vermeye çalışıyoruz. Artık vatandaş gitsin evini yapsın asfalt sonradan gelsin anlayışı bizim hizmet anlayışımızda yok. Önce yol açma ve asfalt çalışmaları yapılıyor vatandaş daha sonra evini inşa ediyor. Böylelikle biz vatandaşın önünden giderek kendisi evini yapmadan hizmeti ayağına getirmiş oluyoruz. Günde yaklaşık 1000 tonun üzerinde asfalt döküyoruz. Asfalt çalışmalarımızı hızla sürdürerek, Şahinbey’de yeni açılan yolların ve mahallelerin asfaltlama çalışmalarını da gerçekleştirmiş olacağız” dedi.

Yorumlar (0)

+ Yorum Yaz