Mavikent’e yeni bir park

Mavikent’e yeni bir park
Telgraf Haber Merkezi
15 Ağustos 2019 / 13:47

Şahinbey Belediyesi vatandaşların yaşanılabilir alanlara sahip olması için yaptığı çalışmalara bir yenisini daha ekleyerek, Mavikent Mahallesi’ne yeni bir park yapıyor. 

Şehrin ve ilçenin yeşil alan miktarını yaptığı parklarla artıran Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, Mavikent 5. Etapta yapılan çevre düzenlemesini ve yeni park çalışmasını ekibiyle birlikte yerinde inceleyerek bilgi aldı. 

MAVİKENT’E 13. PARK

Şahinbey Belediyesi Mavikent Mahallesi’ne 13. park çalışmasına başladı. Mavikent 5. Etap’a 25.000 m2 alan üzerine yapılan parkın içerisinde çocuk oyun alanlarının yanı sıra bir tane de halı saha yapılacak.

MAVİKENT MAHALLESİ EVLADIMIZ GİBİ

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, Mavikent Mahallesi’nin hızla büyüdüğünü ve geliştiğini belirterek, “Mavikent Mahallemiz bizim dönemimizde kuruldu ve burası bizim evladımız gibi. Mavikent Mahallesi hızla gelişiyor ve nüfusu şuanda 25.000’i aşmış durumda. Kendi içerisindeki konutları, sanayi sitesi, okulları, çarsı, parkları, camisi ve sosyal donatı alanlarıyla tam bir yaşam alanı. Modern bir mahallede ne olması gerekiyorsa hepsini Mavikent Mahallemize yapıyoruz. Mavikent 5. Etap ta yol çalışmalarımız ve 25.000 m2 alan üzerine yapılan park çalışmamız devam ediyor. Aynı zamanda Mavikent 5. Etap konutlarına hak sahipleri vatandaşlarımız taşınmaya başladılar. Baktığınız da geniş yollarıyla, paklarıyla ve sosyal donatılarıyla burada vatandaşlarımıza rahat bir yaşam alanı sunuyoruz” dedi.

Yorumlar (0)

+ Yorum Yaz