Mecliste ziyafet

Ak Parti Gaziantep Milletvekillerinin meclis kaydı ziyafete dönüştü. 8 milletvekili yanlarında getirdikleri baklava, fıstık ve yöresel ürünleri meclis personeli, gazeteciler ve kayıt için gelen diğer milletvekillerine ikram etti.

Mecliste ziyafet
Hasan Akpınar
4 Temmuz 2018 / 23:35

Ak Parti Gaziantep Milletvekilleri Abdulhamit Gül, Ahmet Uzer, Mehmet Erdoğan, Nejat Koçer, Derya Bakbak, Ali Şahin, Müslüm Yüksel ve Mehmet Sait Kirazoğlu dün Türkiye Büyük Millet Meclisi’ne giderek kayıtlarını yaptırdı. Gaziantep Milletvekilleri kayıt sırasında yanlarında getirdikleri Gaziantep Baklavası, Antepfıstığı ve diğer yöresel ürünlerle adeta bir stand açtı. Kayıt sırasında en fazla ilgişlimeclis2in en genç milletvekillerinden olan Müslüm Yüksel gördü.

Kayıt işlemlerinin ardından gazetecilerin sorularını yanıtlayan Yüksel, 27. Dönem'in Türkiye'ye hayır getirmesi temennisinde bulundu.Yüksel, 24 yaşında olduğunu belirterek, genç yaşta millete hizmet edecek olmanın gururunu yaşadığını belirtti.

Bir gazetecinin, babasının da bir önceki dönem milletvekili olduğunu anımsatması üzerine Yüksel, 26. Dönem AK Parti Gaziantep Milletvekili Abdulkadir Yüksel'in kalp krizi nedeniyle hayatını kaybettiğini bildirdi.

Yüksel, "Babamın vefatının ardından Cumhurbaşkanımız ve partimiz uygun gördüler ve 27. Dönem için milletvekili seçildik. Bu anlamda Sayın Cumhurbaşkanımıza ve partimize çok teşekkür ediyorum. Ben de inşallah bu güvene layık olmaya çalışacağım. Gençler adına milletimiz için gereken bütün çabayı en iyi şekilde göstereceğim." dedi. Müslüm Yüksel'e rozetini annesi Kadriye Yüksel taktı.

Yorumlar (0)

+ Yorum Yaz