Milletvekili Erdoğan MÜSİAD Başkanlarıyla görüştü

Milletvekili Erdoğan MÜSİAD Başkanlarıyla görüştü
Telgraf Haber Merkezi
22 Eylül 2021 / 06:01

Ak Parti Gaziantep Milletvekili, Sanayi, Ticaret, Enerji, Tabi Kaynaklar , Bilgi ve Teknoloji Komisyonu Üyesi Mehmet ERDOĞAN, MÜSİAD Gaziantep Şube Başkanı Fatih Muhaddis Fedaioğlu, MÜSİAD’ ın kadim Başkanları ve İl Yönetim Kurulu üyeleriyle bir araya gelerek,Gaziantep MÜSİAD’ ın yeni başkanına ve yönetim kurulu üyelerine hayırlı olsun dileklerini ileterek başarılar diledi. BtaGaziantep’ in gelişen sanayisini, ihracatı,ekonomik ve sosyal gelişmelerinideğerlendirdiler. 

Ak Parti Gaziantep Milletvekili Mehmet ERDOĞANyaptığı konuşmada; Gaziantep ülkemizin ticaretinde her dönem önemli bir yere sahip olmuştur. Hizmetlerimiz de önceliğimiz Gaziantep olup daha sonra bütün illerimizin ve bölgelerimizin kalkınmasıdır. Türkiye'nin lokomotifi olan;Gaziantep ekonomisinin daha canlı, daha dinamik bir yapıya kavuşmasının ülkemizin ve bölgemizin ekonomisi için önemli olduğunu vurgulayan Erdoğan sözlerine şöyle devam etti.

Gaziantep güçlü ihracatı ile Ülkemiz için öncü rol oynuyor. Gaziantep sanayisi ve gelişen ticaret hacmi ile ülkemizin ve bölgemizin ekonomide parlayan yıldızı olmaya devam edeceğini söyledi.

Yorumlar (0)

+ Yorum Yaz