MMO onurlandırdı

Makina Mühendisleri Odası Gaziantep Şubesi meslekte 45,40 ve 25. yılını dolduran üyelerine onu plaketi verdi.

MMO onurlandırdı
Telgraf Haber Merkezi
13 Kasım 2019 / 15:48

Makina Mühendisleri Odası Gaziantep Şubesi meslekte 45,40 ve 25. yılını dolduran üyelerine onu plaketi verdi. Ayrıca toplantı öncesi, 10 Kasım Atatürk’ü Anma programı nedeni ile Şube fuayesinde düzenlenen Atatürk Fotoğraf sergisi  gezildi.

Toplantının açılış konuşması Şube Başkanı Hüseyin Ovayolu tarafından yapıldı. Toplantıda yirmi iki aylık Şube çalışmaları hakkında bilgiler sunuldu ve değerlendirmeler yapıldı. Şube çalışmaları kapsamında yapılan kurs, eğitim ve seminer çalışmaları, etkinlikler, sosyal ve kültürel aktiviteler, basın açıklamaları, anlaşmalı kurum çalışmaları, makina ofis, makina mobil, yapılan ziyaretler, Şube teknik hizmetleri ve yakın süreçte planlanan etkinlikler hakkında Şube Sekreteri Esra Elitaş tarafından bilgiler aktarıldı.

Şube Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Ovayolu tarafından , Şube ve Oda çalışmaları ile kent gündemi ile ilgi yapılan çalışmalar aktarıldı ve değerlendirmeler yapıldı. Söz almak isteyen üyelere söz verilerek çalışmalar değerlendirildi ve fikir alış verişi yapıldı.

Toplantı sonunda, Makina Mühendisleri Odasının, kuruluşundan bu güne, tarihe tanıklık eden, işinden, ailesinden zaman ayırarak Oda’yı, mesleğini bu günlere taşıyan, özveri ile mesleğini icra etmeye çalışan ve bir ömrü mesleğine adayan, meslekte 45, 40 ve 25. yılını dolduran, üyelere Onur Plaketleri takdim edildi.

MESLEKTE 45. YILINI DOLDURAN ÜYELER

Fatih ÖZTOSUN

Ekrem KÜÇÜKPARMAK

Cemil SAMLI

Nedret Raif KİTAPÇI

MESLEKTE 40. YILINI DOLDURAN ÜYELER

Şıh Mehmet CEYLAN

Naci GÜLTEKİN

Cemil KARAKÜÇÜK

Lütfi PARLAR

Mehmet KERİMOĞLU,

Ömer MERAM

Ömer Faruk DERİCİ

Ahmet DURDU

Şıh Mehmet ERBAHÇECİ

Mehmet Orhan TARAZ

Osman DEMİREL,

MESLEKTE 25. YILINI DOLDURAN ÜYELER

Mehmet Özgür ERSÜRMELİ

 Ersoy SINAÇ

 Engin KIZILTAŞ

 Aslan ALTAŞ

 Süheyla BÜYÜKÇORAPÇI

Cengiz ZER

Yorumlar (0)

+ Yorum Yaz