Mobil Oto Ekspertiz

Kalabalık nüfusu ve araç alım satım işlemlerindeki yoğunlukla İstanbul araç ekspertiz ihtiyacın en yüksek olduğu şehir.

Mobil Oto Ekspertiz
Telgraf Haber Merkezi
13 Ağustos 2022 / 00:05

Kalabalık nüfusu ve araç alım satım işlemlerindeki yoğunlukla İstanbul araç ekspertiz ihtiyacın en yüksek olduğu şehir. İstanbul denildiğinde ilk akla gelen ise kalabalık ve trafik yoğunluğu oluyor. Haliyle insanlar bir seçim yapacakları zaman en yakın mesafede, trafik için en rahat olan noktaları araştırıyor. Özellikle Anadolu yakasında bir ekspertiz yaptırılmak istendiğinde, yine bu yakada bulunan bir firmayla çalışmak İstanbul trafiğinde kaybedilecek zamanı en iyi şekilde değerlendirmek için olanak sunuyor.

Oto Ekspertiz İşlemleri

Günümüzde araba alıp satmak işlemleri denilince akla ilk gelen oto ekspertiz oluyor. Geçmişte emsal olmuş tüm mağduriyetleri göz önünde bulundurarak insanlar bir araç alacakları zaman her ayrıntısıyla araç hakkında fikir sahibi olmak istiyor. Araba ekspertiz firmaları bu ihtiyaca karşılık günden güne kendini geliştirerek bu hizmeti olabilecek en kapsamlı haliyle sunuyor. Temelde, aracın kaportasından başlayarak dış aksamları inceleniyor, daha sonra; iç aksamlar, motor performansı ve durumu, frenler, mekanik aksamlar, araç yürüyen takımı gibi bütün ayrıntılar değerlendirilerek ekspertiz hizmeti tamamlanıyor. Karşılaşılan her bir kusur rapor edilerek inceleniyor. Böylelikle aracı alacak kişi tüm kaza, hasar ve değişen parçalarla ilgili bilgilendiriliyor ve alışveriş bu bilgiler üzerinden  devam ediyor. Fabrika çıkış değerlerine göre kıyaslanarak elde edilen bu veriler ışığında eğer araçta belirtilmemiş bir kusur saptanırsa alışveriş sonlandırılabiliyor. Oto ekspertiz işlemleri tüm bu ayrıntılara bakıldığında oluşabilecek mağduriyetleri önleyici bir hizmet olduğundan büyük önem taşıyor.

Oto Ekspertiz Yaptırmak İçin Ne Kadar Zaman Ayırmak Gerekir?

Bir aracı baştan sona incelemek belirli bir zaman alacaktır. Doğru bir analiz yapabilmek ve hiçbir ayrıntıyı gözden kaçırmamak için bu işlemi aceleye getirmemek gerekir. Alınacak hizmetin içerik ve kapsamına göre değişkenlik gösterecek bu süreyi, işlem yapılmadan önce uzmanlara sormak en doğru cevabı almayı sağlar. Eğer araç sahipleri gündelik hayat şartlarında ekspertiz yaptıracak zaman bulamıyorsa, kurumsal firmaların sunduğu mobil ekspertiz hizmeti uygun bir seçim olabilir. Taşınabilir ekspertiz istasyonlarıyla uzmanlar tarafından verilen yerinde oto ekspertiz hizmetinde, araç sahipleri kendilerinin gitmesine gerek kalmadan süreci tamamlatabiliyor. Belirli bir konum ve saat belirtilerek oluşturulan randevularla, uzmanlar test ve gözlemlerini yapıyor ve yine ekspertiz raporu araç sahiplerine ulaştırılabiliyor. Bu sayede ekspertiz işlemlerine ayrılacak zaman için endişe duymaya gerek kalmıyor.

AutoKing Yerinde Oto Ekspertiz

Araç ekspertiz hizmetlerinde güven ve tecrübenin önemli olması tercihleri kurumsal şirketlerden yana yapmanın gerekliliğini gösteriyor. AutoKing ekspertiz bu anlamda araç sahipleri tarafından çokça tercih ediliyor.  Sunduğu paketler ve hizmet kalitesi, uzman kadrosunun çalışmalarıyla sorunsuz bir süreç yaşanmasını sağlıyor. Kendisini sürekli güncelleyerek, ihtiyaçlar doğrultusunda hizmet ve paketler oluşturuyor. Zaman sorununu ortadan kaldırmak için sunduğu mobil ekspertiz hizmeti ve diğer tüm içeriklerini inceleyerek, araç ekspertiz işlemlerinde AutoKing ayrıcalığını deneyimleyebilir, avantajlarından faydalanabilirsiniz.

Yorumlar (0)

+ Yorum Yaz