Gaziantep bu düğünü konuşuyor

Gazişehir Gaziantep Futbol Kulübü yöneticisi Haluk Kalyoncu hayatını Demirören Holding Yönetim Kurulu Başkanı Yıldırım Demirören’in kızı Yelda Demirören ile birleştirdi.

Gaziantep bu düğünü konuşuyor
Hasan Akpınar
15 Nisan 2019 / 10:20

Hasan Kalyoncu Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkan Vekili ve  Gazişehir Gaziantep Futbol Kulübü yöneticisi Haluk Kalyoncu hayatını Demirören Holding Yönetim Kurulu Başkanı Yıldırım Demirören’in kızı Yelda Demirören ile birleştirdi. Düğüne Gaziantep’ten de çok sayıda katılım oldu.

Vali Davut Gül,  Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin ve eşi İzzet Şahin  AK Parti Gaziantep Milletvekili Derya Bakbak ve MHP Gaziantep Milletvekili Muhittin Taşdoğan törene katılanlar arasındaydı.

Düğünü abartılı bulanlar  sosyal medyada eleştirirken bir eleştiriye Gaziantep Valisi Davut Gül’ün cevabı ise ilgi çekti Vali Gül, twitter mesajında,  “Zerre kadar abartı görmedim, muhtemelen kendi sosyal çevrelerinde en mütevazı nikah budur” açıklamasını yaptı.

CUMHURBAŞKANI NİKAH ŞAHİDİ OLDU

Demirören Holding Yönetim Kurulu Başkanı Yıldırım Demirören’in kızı Yelda Demirören ile merhum iş insanı Hasan Kalyoncu’nun oğlu Gazişehir Gaziantep Futbol Kulübü yöneticisi Haluk Kalyoncu, Çırağan Sarayı’nda görkemli bir törenle dünya evine girdi. Çiftin şahitliğini ise Cumhurbaşkanı Erdoğan ile eşi Emine Erdoğan yaptı.   

Demirören Holding Yönetim Kurulu Başkanı Yıldırım Demirören ve Revna Demirören çiftinin kızı Yelda Demirören ile merhum iş insanı Hasan Kalyoncu ve Nevin Kalyoncu’nun oğlu Haluk Kalyoncu hayatlarını birleştirdi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile eşi Emine Erdoğan, Çırağan Sarayı’nda gerçekleşen törende Demirören ve Kalyoncu ailelerini mutlu günlerinde yalnız bırakmadı. Çiftin nikâhını İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal kıyarken, çiftin şahitliğini Cumhurbaşkanı Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan yaptı.

DEVLETİN ZİRVESİ TÖRENDE

Inside Flowers & Events Selin Saral tarafından organize edilen görkemli tören, iş, siyaset, sanat, spor ve medya camiasının önemli isimlerini buluşturdu. Yaklaşık 2 bin kişinin katıldığı davette Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, TBMM Başkanı Mustafa Şentop, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Cahit Turhan, Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, AK Parti’nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Binali Yıldırım, Cumhurbaşkanlığı Strateji ve Bütçe Başkanı Naci Ağbal, MİT Başkanı Hakan Fidan ve UEFA Başkanı Aleksander Ceferin gibi isimler yer aldı.

AİLE BOYU MUTLULUK

Çırağan Sarayı’ndaki davette Yıldırım-Revna Demirören çifti ile çocukları Erdoğan Demirören ve Cemal Demirören; Meltem Demirören Oktay-Kıvanç Oktay çifti ile çocukları Sinan ve Murat Oktay; Tayfun-Reyhan Demirören çifti ile çocukları Kaan, Mina ve Can Demirören; Nevin Kalyoncu, Cemal Kalyoncu, Adnan Kalyoncu, Faruk Kalyoncu ve eşleri bu mutlu günlerinde genç çifti yalnız bırakmadı.

ZERRE KADAR ABARTI GÖRMEDİM

Düğüne katıldığını twitter mesajı ile Duyuran Gaziantep Valisi Davut Gül,  “Düğündeydim, mekanın güzelliğini hariç tutarsak ortalama düğünlerden hiç bir fazlası yoktu; Sade bir nikah, salata dahil dört çeşit yiyecek, zerre kadar abartı görmedim, muhtemelen kendi sosyal çevrelerinde en mütevazı nikah budur.” Açıklamasını yaptı.

Yorumlar (0)

+ Yorum Yaz