NENAD MARKOVİÇ TAKIMDAN MEMNUN

Nenad Markovic, deplasmanda yenildikleri Fenerbahçe maçından sonra oyuncularının oyunundan memnun olduğunu söyledi.

NENAD MARKOVİÇ TAKIMDAN MEMNUN
Telgraf Haber Merkezi
9 Ekim 2019 / 13:55

Afyon Belediyespor maçında oynanan oyundan memnun olmadığını dile getiren Nenad Markovic, deplasmanda yenildikleri Fenerbahçe maçından sonra oyuncularının oyunundan memnun olduğunu söyledi.

Ligin ikinci haftasında Fenerbahçe Beko ile deplasmanda karşılaşan ve rakibine son çeyrekte 84-75 mağlup olan Gaziantep Basketbol Takımının baş antrenörü Nenad Markovic, maçtan sonra yaptığı açıklamasında, "Oyuncularımın mücadelesinden oldukça memnunum. Karşılaşmanın büyük bir kısmını başa baş götürdük, hatta belli kısımlarda daha iyi mücadele ettik. Maçın son bölümlerini Fenerbahçe Beko tecrübesini kullanarak kazandı diyebiliriz. Önümüzde kendi evimizde oynayacağımız Tofaş maçı var. Bu maça konsantra olmamız gerekiyor. Tüm taraftarlarımızı bu maçta yanımızda görmek istiyoruz" diye konuştu.

TAKIM İYİYE GİDİYOR

Yeni bir kadro kurduklarını ve takımın her geçen hafta daha iyiye gittiğini kaydeden Markoviç, “Oyuncularım uyum sorununu aşıyor. İlerleyen haftalarda çok daha iyi olacağımızı söyleyebilirim. Bu sezonda başarılı olacağız” dedi.

Yorumlar (0)

+ Yorum Yaz