NTO Başkanı Özyurt “İş Dünyası Olarak Devletimizin Yanındayız”

Nizip Ticaret Odası (NTO) Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Özyurt, İdlib’de Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK)'ya yapılan hain saldırı ile ilgili bir mesaj yayımladı.

NTO Başkanı Özyurt “İş Dünyası Olarak Devletimizin Yanındayız”
Telgraf Haber Merkezi
28 Şubat 2020 / 14:16

NTO Başkanı Mehmet Özyurt yaptığı açıklamada, “İş dünyası olarak yapılan hain saldırıyı nefretle ve şiddetle lanetliyoruz.” dedi. 

İş dünyası olarak tüm imkânları ile devletin yanında olduklarını ifade eden NTO Başkanı Özyurt sözlerini şu şekilde sürdürdü: “Şehitlerimize Allah'tan rahmet, yaralı askerlerimize acil şifalar diliyoruz. Yüce Türk illetimizin başımız sağ olsun. Allah, vatanı korumak için yaptığı bu mücadelede şanlı ordumuzu ve Mehmetçiğimizi muzaffer eylesin. Kahraman askerimiz İdlib'de, rejim ile birlikte yuvalanan terör örgütlerinden sınırlarımızı temizlemeye çalışırken, mazlum bölge halkını da katil rejimden korumak gibi kutsal bir vazife yerine getirmektedir.

Bu son hain saldırı ile Türkiye'yi sindirmek, sınırlarını tehdit ederek bekasını tehlikeye düşürmek isteyenlerin oyunları, dün bozulduğu gibi bugün de devletimiz ve milletimizin kararlı duruşuyla bozulacağına inancımız tamdır. Bizler sadece yüreğimizle duamızla değil, aynı zamanda bütün varlığımızla, canımızla, tüm maddi imkânlarımızla bu vatan görevinde devletimizin yanındayız ve emrindeyiz. Nizipli iş adamları Mehmetçiğe el uzatan rejim güçlerini ve destekçilerini yok etmek için üzerine düşen her vazifeyi yapmaya hazırız. Bu kalleşçe saldırının sorumluları elbette hesabını vereceklerdir. Türk milleti ve ordusu son ferdine kadar, bu topraklara sahip çıkacak, bu bayrağı indirmeyecek, bu vatanı böldürmeyecektir." ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)

+ Yorum Yaz