Özkeçeci: Atalarımıza karşı sorumluluk bilincindeyiz

AK Parti Gaziantep İl Başkanı Mehmet Eyup Özkeçeci, 18 Mart Çanakkale Deniz Zaferi’nin 104’üncü yıldönümü ve şehitleri anma günü nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Özkeçeci: Atalarımıza karşı sorumluluk bilincindeyiz
Telgraf Haber Merkezi
16 Mart 2019 / 17:53

İl Başkanı Mehmet Eyup Özkeçeci mesajında; ‘’ Bu topraklarının korunması ve al bayrağımızın her daim göklerde dalgalanması için birlik ve beraberlik içerisindemücadele veren bu vatanın yiğit evlatlarını asla unutmamalı, gelecek nesillere bu bilinci aktarmayı, buvatanı bizlere emanet eden atalarımıza karşı sorumluluk bilinci içerisinde olmayız.’ Dedi.

Sözlerine; ‘’ 18 Mart 1915, Türk tarihinde bir askeri ve siyasi başarı olmaktan öte inanç, azim ve yiğitlikle örülmüş bir destanın ortaya çıkış tarihidir. ‘’Dur yolcu bilmeden gelip bastığın bu toprak bir devrin battığı yerdir ‘’  diyerek; bu inançla yokluğa zorluklara ve dönemin şartlarına rağmen kanının son damlasına kadar vatanı için can veren asil bir milletin torunları olmaktan gurur ve onur duyuyorum. ’’ Şeklinde devam etti. 

Özkeçeci; 18 Mart Çanakkale Deniz Zaferinin 104.yıl dönümü ve şehitlerimizi anma gününde; Başta Gazi Mustafa Kemal olmak üzere tüm dünyaya “Çanakkale Geçilmez” dedirten aziz şehitlerimiz ve ebediyete intikal eden kahraman gazilerimizi rahmet ve şükranla anıyorum ‘. Diyerek sözlerine son verdi.

Yorumlar (0)

+ Yorum Yaz