Özkeçeci’den Kurban Bayramı mesajı

AK Parti Gaziantep İl Başkanı Mehmet Eyup Özkeçeci Kurban Bayramı nedeniyle bir mesaj yayımladı.

Özkeçeci’den Kurban Bayramı mesajı
Telgraf Haber Merkezi
30 Temmuz 2020 / 15:09

AK Parti Gaziantep İl Başkanı Mehmet Eyup ÖzkeçeciKurban Bayramı nedeniyle bir mesaj yayımladı.

İl Başkanı Mehmet Eyup Özkeçeci Mesajında: "İnsanı insan yapan değerlerin yoğun olarak yaşandığı, kırgınlık ve dargınlıkların unutularak, sevgi, saygı ve hoşgörü ile kucaklaşmaya imkân sağlayan, birlik ve beraberlik duygularının pekiştiği, yardımlaşmanın en üst düzeye çıktığı günlerden biri olan Kurban Bayramı'na bir kez daha ulaşmış olmanın sevincini yaşıyoruz." Dedi.

Sözlerine; "Kimsesizleri, yetimleri, öksüzleri, yaşlıları,fakirleri her zaman kucaklayan bir milletin fertleri olarak, maneviyatın yüksek olduğu bu günlerde ihtiyaç sahiplerine maddi ve manevi desteklerimizi esirgemeyeceğimize yürekten inanıyorum. 

Pandemi süreci içerisinde gerçekleştireceğimiz bu Kurban Bayramı'nda, ibadetlerimizi yerine getirirken maske ve mesafe kurallarına uymayı, bayramlaşmayı evimizden telefon yoluyla yapmamızı önemle vurgulamak isterim." Şeklinde devam etti.

Özkeçeci; Bu duygu ve düşüncelerle milletimizin ve tüm slümanların Kurban Bayramı'nı en içten dileklerim ile kutlar, ülkemize hayırlar getirmesini dilerim. Diyerek sözlerine son verdi.

 

Yorumlar (0)

+ Yorum Yaz