Royal Halı online satışa başladı

Royal Halı online satışa başladı
Telgraf Haber Merkezi
11 Ağustos 2020 / 14:11

Yaptığı yatırımlar ve Ar-Ge’ye verdiği önemle sektörde öncü konumunda olan Royal Halı, outlet koleksiyonlarına özel www.royalhalioutlet.com sitesini açtı.

Yeni açılan www.royalhalioutlet.comsitesinde açılışa özel olarak belirli bir süreliğine %70’e varan indirim fırsatları sunuluyor. Sitede, Royal Halı, Atlas Halı, Pierre Cardin Halı ve Studio markalarının yaklaşık 3000 adet sezon sonu ürünleri yer alıyor.

Konuya ilişkin açıklama yapan Royal Halı A.Ş Genel Müdürü Tansel Tula şunları söyledi; “Biz Royal Halı olarak dünyadaki yenilikleri yakından takip eden, bu yenilikleri kendi markalarımıza entegre eden ve Ar-ge çalışmalarımız ile kendi inovasyonumuzu da üreten bir markayız. E-ticaret ortamı da mutlaka olmamız gereken bir alandı. Royal Halı olarak ilk defa tüketicimizle online satış platformunda buluşuyoruz.

Müşterilerimize outlet ürünlerimize kolayca ulaşabilecekleri bir alışveriş deneyimi sunmayı hedefliyoruz. Royal Halı olarak yeni sezon koleksiyonlarımızı online mağazamız üzerinden satışa sunmayacağız. Sezon ürünlerimizi, ülke çapında yaygın olan bayilerimiz üzerinden müşterilerimizin beğenisine sunmaya devam edeceğiz. Bayilerimiz kadar online mağazamızda da tüketicilerimize en iyi şekilde hizmet vermek amacıyla kendi bünyemizde bir ekip kurduk.

www.royalhalioutlet.comsitemizden satın alınan ürünleri ekibimiz çok kısa sürede alıcısına ulaştıracaklar ve satış sonrası hizmetlerimizi de titizlikle devam ettirecekler.”

Royal Halı’nın Türkiye genelinde 500’e yakın showroom ve satış noktası bulunuyor. Royal Halı A.Ş markalarının 2020 koleksiyonlarını yakından görmek ve satın almak isteyenler kendilerine en yakın mağazayı ziyaret edebilirler.

Yorumlar (0)

+ Yorum Yaz