Şahinbey Belediyesinden randevulu ayakkabı dağıtımı

Şahinbey Belediyesinden randevulu ayakkabı dağıtımı
Telgraf Haber Merkezi
9 Ağustos 2020 / 12:24

Şahinbey Belediyesi öğrencileri ödüllendirmek için geleneksel hale getirdiği ayakkabı dağıtımını bu yıl korona virüsü nedeniyle randevu sistemiyle gerçekleştirecek. 

Şahinbey Belediyesi’nin 24 nokta gerçekleştireceği spor ayakkabısı dağıtımı korona virüsü nedeniyle randevulu yapılacak. Yaz döneminde Ortaokul, lise, güz döneminde ise üniversite öğrencilerine verilecek olan spor ayakkabısını alacak olan öğrenciler önceliklehttps://www.sahinbey.bel.tr adresinden bilgilerini girerek randevu alacaklar.  Daha sonra öğrenciler en yakın sosyal tesis veya gençlik merkezinden kendilerine belirtilen gün ve saatte ayakkabılarını alabilecekler.

KORANA TEDBİRLERİ UYGULANACAK 

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, öğrencilere hediye edilecek olan spor ayakkabısı dağıtımında korna virüsüne karşı alınan tedbirlerin sıkı bir şekilde uygulanacağını belirterek, “Öğrencilerimiz bizim için değerli onların başarısı için elimizden gelen tüm desteği sağlamaya çalışıyoruz. Bu yıl 150.000 adet ortaokul, lise ve üniversite öğrencilerimize spor ayakkabısı hediye edeceğiz. Ancak korona virüsü nedeniyle öğrencilerimize spor ayakkabısı dağıtımını 24 ayrı nokta da randevu sistemiyle gerçekleştireceğiz. Öğrencilerimiz Şahinbey Belediyemizin internet sitesi üzerinden randevu alarak kendilerine belirtilen zamanda ve saatte ayakkabılarını alabilecekler. Dağıtımlar uygulanacak tedbirler çerçevesinde gerçekleştirilecektir ”dedi.

Yorumlar (0)

+ Yorum Yaz