Şahinbey'den hastalara paket

Şahinbey Belediyesi Halkla İlişkiler ekibi devlet hastanelerinde ve özel hastanelerde yatan hastaları ziyaret ederek, hasta paketi hediye etti.

Şahinbey'den hastalara paket
Telgraf Haber Merkezi
19 Nisan 2019 / 15:30

Şahinbey Belediyesi vermiş olduğu birçok önemli çalışmalardan birisi olan hasta ziyaretleri devam ediyor. Şahinbey Belediyemize bağlı Halkla İlişkiler ekibi devlet hastanelerinde ve özel hastanelerde yatan hastaları ziyaret ederek hediyeler verdi. Hastalara Şahinbey Belediye Başkanımız Mehmet Tahmazoğlu’nun selamını ileten ekip, belediye tarafından hazırlanan içerisinde kolonya, çay, bardak, ve ıslak mendil bulunan hediye paketlerini hastalara hediye etti. 

BAŞKAN TAHMAZOĞLU’NA DUA ETTİLER

Şahinbey Belediyemize bağlı Halkla İlişkiler ekibinin ziyaret ettiği hastalar, Başkan Mehmet Tahmazoğlu’ndan memnun olduklarını belirterek, “Allah devletimize milletimize zeval vermesin. Başkanımızın hizmetlerinden memnununuz Allah ondan razı olsun. Şahinbey bölgesini geliştirdi. Yoksulları ev sahibi yapıyor. Gece gündüz vatandaşlar için çalışıyor. Bu anlamlı hediyelerinden dolayı Başkanımıza teşekkür ediyoruz” dediler.

Yorumlar (0)

+ Yorum Yaz