Seçkin Koleji öğrencileri milli takımda

8-10 Şubat tarihlerinde Uluslararası Edirne Cup Yüzme müsabakaları Rusya, Ukrayna, Kosova ,Azerbaycan,Türkiye  Milli Takımlarının katılımıyla  Edirne’de gerçekleşti.

Seçkin Koleji öğrencileri milli takımda
Telgraf Spor Servisi
11 Şubat 2019 / 16:18

Halen devam eden yarışlarda ülkemizi Edirne’de Özel Seçkin Koleji öğrencileri Kaan Kara ,Emre Sara, Gülşen Mercan,Yunus Ayvazoğlu temsil etme hakkı kazandılar.

Özel Seçkin Koleji Kurucusu İbrahim Kaçıran başarıyla ilgili:” Okulumuzda eğitim öğretim görmekte olan öğrencilerimiz çeyrek  asırlık tecrübeyle eğitilirken yetenekleri ana okulundan itibaren tespit edilerek bu yetenekleri doğrultusundaki spor dallarından birisinde yetiştirilmektedirler. Özel Seçkin Koleji olarak katıldığımız gerek akademik gerekse sosyal her türlü müsabakada şampiyonluğu hedefleyen bir ekibiz.  Amacımız sağlıklı ve mutlu nesiller yetiştirmek. Önümüzdeki süreçte de akademik ve sosyal alanlarda başarılarımıza yenilerini ekleyeceğiz.Birbirinden başarılı yarışlar çıkararak Milli Takıma seçilen ve  Edirne’de ülkemizi temsil eden Seçkin Koleji öğrencilerini kutlar, emeği geçen antrenörlerimize, öğrencilerimizin ailelerine teşekkür ederim ”diyerek sözlerini bitirdi.

 

Yorumlar (0)

+ Yorum Yaz