Şimdi destek zamanı

Spor Toto 1. Lig'in 21. haftasında 11 Şubat Pazartesi günü saat 19:00'da Hatayspor ile karşılaşacak olan Gazişehir Gaziantep’te karşılaşmanın biletleri satışa sunuldu.

Şimdi destek zamanı
Sedat Torun
8 Şubat 2019 / 21:55

Zirve yarışından kopmamak isteyen kırmızı siyahlılar bu zorlu maçta taraftarını tribünde görmek istiyor.

Gaziantep Kalyon Stadyumu'nda oynanacak olan karşılaşmanın biletleri Passolig internet sitesi ve Demokrasi Meydanı yanında bulunan (Eski bedesten yanı) Passolig gişesinde satışa başladı. Maraton Tribün biletleri öğrencilere 1 TL'den satışa sunulacakken, diğer taraftarlar ise Maraton Alt  ve Üst Tribününe 5 TL'den passolig kartlarına bilet dolumu yapabilecekler.

ÖĞRENCİYE 1 TL

Bu müsabakada, takım taraftarlarını da tribünlere beklerken karşılaşmayı izlemek isteyen öğrenciler 1 TL  karşılığında passolig kartlarına bilet dolumu gerçekleştirebilecek. Öğrenciler, öğrenci kartlarını Kalyon Stadyumu ve Demokrasi Meydanı yanında bulunan gişelere göstererek, passolig kartlarına 1 tl karşılığında maç bileti yükleme imkanı bulacaklar.

Karşılaşmaya Hatayspor kulübü hariç diğer takım logolu kartlarla giriş yapılabileceği gibi karşılaşmayı izlemek isteyen taraftarlar passolig kartı olması zorunludur.

Bilet fiyatları şöyle:

Maraton Öğrenci Tribünü: 1 TL

Maraton Alt Tribün: 5 TL

Maraton Üst Tribün: 5

VIP Tribün: 30 TL

Yorumlar (2)

+ Yorum Yaz