SPOR MUHABİRLERİNDEN KONUKOĞLU’NA TEŞEKKÜR ZİYARETİ

Spor Muhabirleri Konukoğlu Ailesine spora katkılarından dolayı teşekkür etti.

SPOR MUHABİRLERİNDEN KONUKOĞLU’NA TEŞEKKÜR ZİYARETİ
Telgraf Spor Servisi
11 Ekim 2019 / 17:32

Gaziantepli spor muhabirleri, SANKO Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili ve Gaziantep Futbol Kulübü Onursal Başkanı Adil Sani Konukoğlu’nu ziyaret ederek Konukoğlu Ailesi’nin Gaziantep sporuna sağladığı katkılardan dolayı teşekkür plaketi takdim ettiler.

Ziyarete, Telgraf Gazetesi Spor Müdürü Sedat Torun ile Pusula Gazetesi Spor Müdürü Eyüp Özkan katıldı. Telgraf Gazetesi Spor Müdürü Sedat Torun, Konukoğlu Ailesi’nin Gaziantepli futbolseverlere üçüncü kez yaşattığı şampiyonluk sevincinden dolayı Adil Sani Konukoğlu’na “Konukoğlu ailesi olarak bizlere ve bu şehre üçüncü kez şampiyonluk sevinci yaşattığınız için sizlere ve ailenize sonsuz teşekkürler. Sizi unutmayacağız Efsane Başkan” yazılı teşekkür plaketi verdi.

DESTEK OLMAYA DEVAM EDECEĞİZ

Ziyaretten büyük memnuniyet duyduğunu dile getiren Adil Sani Konukoğlu, “Şehrimizin değerlerine sahip çıkmak hepimizin görevidir. Kentimizin ekonomik ve sportif anlamda elde ettiği başarılar bizleri de mutlu ediyor. Gaziantep’te sporun gelişmesi için desteklerimizi sürdürmeye devam edeceğiz. Bu anlamlı ziyaretten dolayı sizlere teşekkür ederim” dedi. 

KONUKOĞLU AİLESİ İLE ÜÇÜNCÜ KEZ SÜPER LİG HEYECANI

Gaziantep tarihinde üç kez Süper Lig’e çıkma başarısı gösterirken elde edilen üç başarıda da Konukoğlu Ailesi’nin imzası bulunuyor.  Saip Konukoğlu başkanlığındaki Gaziantepspor, 1979’da ilk kez Süper Lig’e çıkma heyecanı yaşamıştı.

1989 yılında ise Abdülkadir Konukoğlu’nun başkanlık görevini üstlendiği Gaziantepspor, Süper Lig vizesi alırken Gaziantepli sporseverler, Konukoğlu Ailesi ile bu sevinci ikinci kez yaşamıştı. 

Son olarak ise Adil Sani Konukoğlu başkanlığındaki (Gazişehir) Gaziantep Futbol Kulübü tarihinde ilk kez Süper Lig'e yükselme başarısı gösterirken, Konukoğlu ailesi de kentin takımlarını üçüncü kez Süper Lig’e taşımanın gururunu yaşadı. 

Yorumlar (0)

+ Yorum Yaz