Sumudica: Hedefimiz ilk yıl küme düşmemek

Spor Toto Süper Lig'in yeni ekiplerinden Gazişehir Gaziantep'in anlaşmaya vardığı Rumen teknik adam Marius Sumudica Gazişehir Gaziantep ile anlaştığını resmen açıkladı!

Sumudica: Hedefimiz ilk yıl küme düşmemek
Telgraf Spor Servisi
13 Haziran 2019 / 11:58

Marius Sumudica'dan Gazişehir Gaziantep açıklaması: "Yarın Gazişehir Gaziantep ile 2 yıllık sözleşme imzalayacağım. Hedefimiz ilk yıl küme düşmemek. Takımı ilk 10'da bitireceğime söz verdim."

Rumen basınına konuşan Sumudica, "Gazişehir Gaziantep ile 2 yıllık sözleşme imzalayacağım. Hedefimiz ilk yıl küme düşmemek. Şu an takıma fazla oyuncu lazım. Listemde birçok oyuncu var. Güzel işler yapmak istiyoruz. Gazişehir Gaziantep'de iyi oyuncular yer alıyor." dedi.

Sumudica, 'Romanya'dan oyuncu transfer edecek misin?' sorusuna, "Romanya'daki oyuncular hakkında konuşmak istemiyorum. Birçok spekülasyon oluyor. Hiçbir şey konuşmadım şu ana kadar. Ve şu an Romanya'dan transfer söz konusu değil" açıklaması yaptı.

"Ligi ilk 10'da bitireceğimize söz verdim"

Bir sportif direktörüm var diyen Sumudica, "Transfer sadece bana bağlı bir durum değil. Bir sportif direktörümüz var. Yarın sabah basın toplantısı olacak ve imzayı atacağım. Gazişehir Gaziantep'i ilk 10'da bitireceğime söz verdim." ifadelerini kullandı.

Sumudica, "Gigi Becali'ye Junior Morais'i sordum. Şimdi eğer Junior Marais'i bulabilirsem alırdım" şeklinde konuştu.

 

Yorumlar (0)

+ Yorum Yaz