Sumudica’dan gazeteciye tehdit!

Gaziantep FK Teknik Direktörü Marius Sumudica, hakkında çıkan transferlerden komisyon aldığı iddialarını hatırlatarak, salonda bulunan bir gazeteciyi gösterdi.

Sumudica’dan gazeteciye tehdit!
Sedat Torun
20 Ocak 2020 / 07:20

Söz konusu gazeteci hakkında dava açacağını bildiren Sumudica, "Avrupa'dan alanında uzman çok iyi 2 avukat getireceğim. Sizinle hukuk önünde hesaplaşacağım. Davayı kazanacağıma inanıyorum. Kazandığım tazminatı kimsesiz çocuklara bağışlayacağım." diye konuştu. Basın toplantısının ardından tepkilerine yine devam eden Sumudica, gazeteciye tekrar tepkiler gösterdi. İngilizce tepkilerde bulunan Rumen teknik adamın ne söylediğini tercümanı çeviri yapmadı.

"Transferlerde kimseyi suçlamıyorum"

Sumudica, transferlerle ilgili soruya ise şöyle yanıt verdi: "Transfer benim işim değil, yönetimin kararları söz konusu. Kimseyi suçlamıyorum. Bazı isimler üzeride çalışıyoruz. İki istediğim oyuncu var birisi Alexandru Chipciu diğeri ise Alexander Soderlund. Bakalım göreceğiz 2 ay sonra burada olacaklar mı. Umarım gelirler. Gelmedikleri için mutsuzum. Gelecek aylarda bakalım burada olursam konuşuruz. Umarım oyuncular burada olur. Transferler gerçekleşmedi diye kimseyi suçlamıyorum."

Yorumlar (0)

+ Yorum Yaz