Tam yetkili

Gazişehir Gaziantep Futbol Kulübü Başkanı Adil Konukoğlu, yeni teknik adam Yalçın Koşukavak’a transferde tam yetki verdi. Koşukavak’ın transferde son sözü söyleyecek isim olduğu belirtildi.

Tam yetkili
Okan Çelik
11 Haziran 2018 / 08:19

Geçtiğimiz perşembe günü imza töreninden önce genç teknik adamla birlikte bir araya gelerek son görüşmeyi gerçekleştiren Başkan Adil Konukoğlu özellikle transfer konusunda Koşukavak’a tam yetki verdiği öğrenildi. Geçen yıl Süper Lig’in kıyısından dönen ve bu doğrultuda takımı şampiyonluğa taşıyacak bir isimle anlaşıp söz alan Gazişehir’de Yalçın Koşukavak’a güveniliyor. Başkanla yaptığı görüşmenin ardından hemen kolları sıvayan yeni teknik adamın da transfer etmek istediği oyuncularla temasa geçtiği bildirildi. İlk etap kamp dönemine kadar iskelet kadronun oluşturulması konusunda yönetim kurulunda transferden sorumlu yöneticilerle bir toplantı gerçekleştirecek olan Koşukavak’ın bu konuda fikir alış verişinde bulunacağı ve sonrasında ise takımda kalmasını ve gitmesini istediği oyuncularla alakalı bir rapor sunacağı bildirildi. Tatilsiz bir döneme girilirken oldukça sıkı bir şekilde çalışması söz konusu olan Yalçın Koşukavak’ın oyuncu seçiminde nasıl bir yol izleyeceği de şimdiden merak konusu olmaya başladı.

Yalçın Koşukavak, geçtiğimiz sezondan sözleşmesi devam eden ya da etmeyen oyuncularla alakalı yönetime bir rapor sunulacak. Sezon içerisindeki maçları izleyip oyuncuların performanslarını izlemek adına tesislere yerleşen Koşukavak’ın bugün veya yarın yönetim kurulu ile bir araya gelerek önümüzdeki sezon da kalmasını yada gitmesini istediği oyuncuların listesini vereceği bildirildi.

Yorumlar (0)

+ Yorum Yaz