'Taraftarlar bizim her şeyimiz'

Gazişehir Gaziantep takım kaptanı Ahmet Kesim, taraftara mesaj gönderdi. Kesim, “Sezonun ikinci yarısının ilk maçı olan Denizlispor maçından itibaren bizleri yalnız bırakmayın. Sizlerin desteğiyle şampiyon olacağımıza inanıyorum” dedi.

'Taraftarlar bizim her şeyimiz'
Sedat Torun
11 Ocak 2019 / 20:03

Antalya’da çok iyi bir kamp dönemi geçirdiklerini söyleyen takım kaptanı Ahmet Kesim, Denizlispor maçını düşünmeye başladıklarını söyledi. Takıma yeni gelen transferlerle güçlendiklerini dile getiren başarılı oyuncu, kadronun kaliteli olduğunu söyledi. 

Sezonun ikinci yarısında taraftarın desteğine çok ihtiyaçlarını olduğunu söyleyen, Ahmet Kesim, "Buraya transfer olduğum ilk yıl yaklaşık 100-200 kişiye futbol oynuyorduk. Bu bizi oldukça zorluyordu, kendimizi yalnız hissediyorduk. Özellikle geçtiğimiz sezonun ikinci yarısından itibaren artan bir taraftar sayımız var. Tribünleri dolu gördüğümüz zaman hepimiz içinde özel maçlar çıkarıyoruz. Elbette zaman zaman şanssız maçlar oynayarak onları üzüyoruz ama iyi ve kötü günümüzde yanımızda olmaları gerekiyor. Çünkü taraftarlar bizim her şeyimiz. Sezonun ikinci yarısının ilk maçı olan Denizlispor maçından itibaren de yine bizleri yalnız bırakmayacaklarına inanıyorum. Onların da desteğiyle şampiyon olacağımıza inanıyorum" ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)

+ Yorum Yaz