Tezkereler bekleniyor

Yeni sezonda Süper Lig’de mücadele edecek olan Gazişehir Gaziantep Futbol Kulübü, iç transfer için futbolcuların tezkere almasını bekliyor.

Tezkereler bekleniyor
Okan Çelik
18 Haziran 2019 / 09:56

Yeni sezonda Süper Lig’de mücadele edecek olan Gazişehir Gaziantep Futbol Kulübü, iç transfer için futbolcuların tezkere almasını bekliyor. Sözleşmeleri sona eren bazı oyuncuların bedelli askerlik yaptığı ve tezkere sonrası masaya oturulacağı bildirildi.

TAKIMIN YARISI GİTTİ

TFF Birinci Lig’de elde ettiği başarı sonrası Süper Lig’de kentimizi temsil edecek olan kırmızı siyahlılar iç transferi sorunsuz atlatmak istiyor. Takımda çok sayıda futbolcunun bedelli askerlik için gittiği ve görüşmeler için dönüşlerinin beklendiği kaydedildi. Yeni sezonda güçlü bir kadro kurmak için kolları sıvayan Gazişehir yönetimi, bir yandan dış transfer çalışmalarına devam ederken, bir yandan da iç transferde devam edeceği oyuncuları belirlemeye çalışıyor. Kırmızı siyahlılarda iç transfer için en büyük sıkıntı ise takımın neredeyse yarıya yakınının bedelli askerlik için gitmiş olmaları. Tezkeresini alan oyuncularla yeniden masaya oturacak olan kırmızı siyahlıların iç transferde sorun yaşamaması bekleniyor.

KAMP YERİ BELİRLENECEK

Transfer dönemini sorunsuz atlatmayı hedefleyen kırmızı siyahlılar kamp yapacağı yer için de görüşmelerini sürdürüyor. Gerek yurt içi, gerekse yurt dışından birçok görüşmeler yapan kırmızı siyahlılar tekni director Sumudica ve Sportif director Ayhan Akman’ın da tavsiyeleri ile kamp yapacağı yeri belirleyecek. Kamp konusunda yurt dışı olacağı yönünde kesin bir fikrin olmadığı en uygun yerin tespit edilerek tercih edileceği dile getirildi.

SOW İÇİN SON SÖZ TEKNİK HEYETTE

Gazişehir’in geçtiğimiz sezon ortasında büyük umutlarla transfer ettiği Musa Sow’la ilgili son kararı teknik heyet verecek. Yeni teknik direktörün istediği bazı isimlerin olduğu ve bu isimlerin gelmesi halinde Sow’la yolların ayrılma ihtimali de olduğu bildirildi.

Yorumlar (0)

+ Yorum Yaz