Türkiye A Milli Erkek Basketbol Takımı 2022 Avrupa Şampiyonası Elemelerinde

Türkiye A Milli Erkek Basketbol Takımı 2022 Avrupa Şampiyonası Elemelerinde
Telgraf Spor Servisi
30 Kasım 2020 / 18:06

Ülkemiz 2022 Basketbol Avrupa Şampiyonası Eleme maçlarının bir kısmına ev sahipliği yapıyor. D Grubundaki eleme maçları koronavirüs önlemleri kapsamında İstanbul'da yapılıyor. Bu maçlarda Türkiye A Milli Erkek Basketbol Takımımız da elemelere katılıyor. Takımımızın bu turdaki iki maçı 27 Kasım Cuma günü saat 19.00’da oynanan Hırvatistan maçı ve 29 Kasım Pazar günü saat 17.00’de oynanacak olan Hollanda maçları.

Maçlar Sinan Erdem Spor Salonunda Yapılacak

Hırvatistan Maçı Sinan Erdem Spor Salonunda yapılacak. Hırvatistan maçı sonrasında Türkiye A Milli Erkek Basketbol Takımımız Hollanda ve İsveç ile yine Sinan Erdem Spor Salonunda karşılaşacak.

Türk basketbolunun gelişmesi ve uluslararası başarıların kazanılması için projeler yürüten ve Türkiye A Milli Erkek Basketbol Takımının özgüven sponsoru olan Head&Shouldersda eleme maçlarında takımımızın yanında olarak destek verecek. Head&Shoulders, projelerini “Kazanmak Kafada Başlar” sloganı ile yürütüyor. Hepsibahis

Şimdiye kadarki maç sonuçlarına göre yapmış olduğu iki maçı da kazanan Hırvatistan liderliği göğüslemiş durumda. Hollanda ve İsveç'in birer galibiyeti var ve sıralamada ikinci ve üçüncü konumda bulunuyorlar. Tipobet Maalesef Türkiye A Milli Erkek Basketbol Takımımızın bir galibiyeti yok. Sıralamada son sırada olmamız nedeniyle önümüzdeki maçların takımımız için önemi daha büyük.

Head&Shoulders Desteğinin Önemi

Sıralamada sonuncu sırada olan takımımızın desteğe ihtiyacı olduğu da açık. Bu nedenle Head&Shoulders firmasının özgüven sponsoru olarak sahada bulunması ve Türkiye A Milli Erkek Basketbol Takımını desteklemesi ekstra önem arz ediyor. Dinamobet

Yorumlar (0)

+ Yorum Yaz