Türkiye İYİ olacak

İYİ Parti Gaziantep İl Başkanı İzzettin Şahin, Türkiye’nin olağanüstü Kurultay’da İYİ Parti’yi sahiplendiğini söyledi.

Türkiye İYİ olacak
Hüseyin Küpeli
8 Nisan 2018 / 20:02

Genel Başkan Meral Akşener liderliğinde iktidar yürüyüşlerinin başladığını belirten Şahin,” Ankara’da yapılan olağanüstü kurultaya  yaklaşık 123 bin kişi katılarak İYİ Parti’nin iktidara doğru ilk adımını attı. Kurultay bize, Türkiye’nin İYİ Parti ile iyi olduğunu gösterdi” dedi.

Gaziantep’ten yaklaşık bin 500 kişinin kurultaya katıldığını, Türkiye’nin dört bir yanından insanların akın akın Ankara’ya gittiğini ifade eden İzzettin Şahin,” Kurultay günü Ankara’da metroda bakım var bahanesi üretilerek Ankaralıların kurultaya katılımlarını önleme çabaları sonuçsuz kaldı. Çünkü, insanlar hem ülkenin, hem de Ankara’nın dört bir yanından kurultay salonunu ve çevresini doldurdular. Salonda, kadınların ağırlıkta olması çok önemliydi. Genel Başkanımıza özellikle kadınlardan büyük destek var. Bu da bize gösterdi ki, Türkiye İYİ Parti iktidarı ile daha iyiye, huzura ve ekonomik anlamda yeni bir döneme girecek” diye konuştu.

CHPLİ’LERDEN HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Hayri Sucu, divan ve yönetim kurulu üyeleri İYİ Parti Gaziantep İl Başkanlığı’nı ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundu. Son derece samimi ve sıcak bir ortamda gerçekleşen ziyarette, ülkenin içerisinden geçtiği ekonomik ve siyasi sorunlar maya yatırılarak çözüm önerileri konuşuldu.

İYİ Parti İl Başkanı İzzettin Şahin, CHP İl Başkanı ve yönetimi ile divan üyelerinin ziyaretinden son derece memnuniyet duyduklarını ülkenin geleceği için herkesin el ele vermesi gerektiğini ifade etti.

ESEN DERNEĞİ’NDEN İYİ PARTİ’YE DESTEK

Esen Derneği Başkanı Hüseyin Esen ve yönetim kurulu üyeleri İYİ Parti İl Başkanlığını ziyaret ederek destek sözü verdiler. İl Başkanı İzzettin Şahin ve yöneticilerle bir araya gelen Esen Derneği yöneticileri, 3 bin 500 kayıtlı üyelerinin bulunduğunu ve dernek olarak İYİ Parti’ye geçiş yaparak destek olacaklarını ifade ettiler.

Yorumlar (0)

+ Yorum Yaz