Özge Ulusoy Gaziantepli kadınlar için geliyor

Türkiye ikinci güzeli, manken, sunucu Özge Ulusoy ve Seçkin Süngüç kadınlar gününe özel moda ve makyaj konulu söyleşiiçin Primemall Gaziantep’te olacak.

Özge Ulusoy Gaziantepli kadınlar için geliyor
Telgraf Haber Merkezi
6 Mart 2019 / 22:15

Moda, eğlence ve lezzeti doyasıya yaşatan Primemall Gaziantep düzenlediği sosyal ve kültürel aktiviteleri ile her yaştan ziyaretçilerine keyifli anlar sunmaya devam ediyor. Türkiye ikinci güzeli, manken, sunucu Özge Ulusoy ve Seçkin Süngüç kadınlar gününe özel moda ve makyaj konulu söyleşiiçin Primemall Gaziantep’te olacak.

Podyumların yıldızı Özge Ulusoy ve makyaj artisti olarak tanınan Seçkin Süngüç Primemall Gaziantepte sevenleriylebuluşmaya hazırlanıyor. 9 Mart Cumartesi günü 15:00’dagerçekleşecek etkinlikte bir araya gelecek ünlü ikili makyaj, güzellik, moda ve sezonun trendlerini ziyaretçilerlepaylaşacak.

Güzel manken Özge Ulusoy 2019 modasını ve şık olmanınyollarını anlatırken,  Türkiyenin en beğenilen ünlüleriyleçalışan Seçgin Süngüç şanslı bir ziyaretçiye makyaj yapıpmakyaj sırlarını anlatacak. Etkinlik boyunca ziyaretçilerinsorularını yanıtlayacak olan ikili sonunda ise seyircilerle bolbol fotoğraf çektirecek.

Primemall Gaziantep AVM’nin kültür sanat etkinlikleri kapsamında düzenlediği etkinlikler için takipte kalın.

Yorumlar (0)

+ Yorum Yaz