Üretim, istihdam, ihracat artacak

Gaziantep Valisi Davut Gül,Ticaret Odası Başkanı Tuncay Yıldırım, Meclis Başkanı Mehmet Hilmi Teymur ve Yönetim Kurulu üyelerini kabul etti. GTO heyeti Gaziantep’in ticaret hayatı üzerine bilgi alan Vali Gül, “Üretim, istihdam, ihracat artacak” dedi.

Üretim, istihdam, ihracat artacak
Okan Çelik
8 Kasım 2018 / 22:49

Hem çeşitli ziyaretlerde bulunan hem de  tebrikleri kabul eden Vali Gül, Cumhuriyet Başsavcısı Ali Ulvi Yılmaz ve Başsavcı Vekili Cenk Akın Aksakal'ı, Büyükelçi Adnan Keçeci'yi, Gaziantep Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Yıldırım, Meclis Başkanı Mehmet Hilmi Teymur ve beraberindeki heyeti, Gaziantep Spor Kulübü Başkanı Hasan Şahin ve beraberindeki heyeti, Mahalli Spor Kulüpleri Futbol Bölge Başkanı Mehmet Kılıç ve beraberindeki heyeti, Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu ve Başkan Yardımcılarını makamında ağırladı.

Vali Gül İçişleri Bakanlığı'nın vatandaşların sorun ve taleplerine hızlı bir şekilde çözüm üretebilmesi amacıyla kurulan Valilik binasındaki Açık Kapı noktası ile Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Müdürlüğünde yürütülen çalışmaları denetleyerek, işlem yaptıran vatandaşlarla görüştü ve görevlilerden bilgiler aldı.

Vali Gül Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürlüğü’nü ziyaret ederek yetkililerden bilgi aldı ve akşam yemeğini yaşlılarla yedi.

Vali Gül’e Huzur evi ziyaretinde eşi Gülden Gül hanımefendi ve Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Mustafa Yıldırım’da eşlik etti.

Gül çifti Çocuk Evleri Sitesine giderek koruma altındaki çocuklarla bir araya geldi.

Yorumlar (0)

+ Yorum Yaz