Uygar Koleji Jimnastik'te iddialı

Eğitime 2017-2018 yılında Anaokulu, İlkokul, Ortaokul ve Anadolu Lisesi olarak muhteşem bir giriş yapan ve Gaziantep genelinde birçok alanda başarıları ile ses getiren Uygar Koleji Jimnastik müsabakalarında da büyük bir başarıya imza attı.

Uygar Koleji Jimnastik'te iddialı
Telgraf Spor Servisi
14 Şubat 2018 / 16:18

Gaziantep Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünce Şahinbey kapalı spor salonunda düzenlenen Artistik Jimnastik Müsabakasında minikler kategorisinde , Minikler B Erkeklerde il ikincisi, Minikler B kızlarda il üçüncüsü, Minikler A kızlarda il dördüncüsü olarak üç takımla üç kupa alarak büyük bir başarı elde ettiler. Yarışma sonunda öğrenciler, aileleri ile başarılarını doyasıya kutladılar. Uygar Koleji Okul Müdürü Mehmet KORKMAZ konu ile ilgili açıklamalarda bulundu. ‘’ Uygar Koleji olarak öğrencilerimize her alanda eğitim vererek hayata hazır hale getiriyoruz. Akademik, sanatsa ve sportif alanda oldukça güzel işlere imza attık atmayada devam ediyoruz. Bu alanlardan biride jimnastik. Jimnastik Ailelerin spor bilincini hem kendileri hem de çocukları için edinmelerini ve bu doğrultuda geç kalmadan harekete geçmelerini öneriyorum. Çünkü özellikle okul öncesi çocuklarda hareketliliği sağlayacak aktivitelerin yapılması, yaş dönemlerine göre hazırlanmış özel programlarla, doğal gelişimlerinin desteklenmesi gerekmektedir. Bu bağlamda bizlerde, jimnastiğe önem veriyoruz. Emeklerimizin karşılığını da almaya başladık.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünce düzenlenen yarışmada üç takımda üç kupa alarak bizleri gurulandıran öğrencilerimize, onları yetiştiren jimnastik öğretmenimiz Pınar YILMAZ hanıma ve öğrencilerimize desteklerini esirgemeyen velilerimize teşekkür ediyorum.’’ dedi.

Yorumlar (0)

+ Yorum Yaz