Uzman Klinik Psikolog Sümeyra Çelik Anka’da

Uzman Klinik Psikolog Sümeyra Çelik de, Özel Gaziantep Anka Hastanesi kadrosuna dahil olarak hasta kabulüne başladı.

Uzman Klinik Psikolog Sümeyra Çelik Anka’da
Telgraf Haber Merkezi
18 Mart 2019 / 11:34

Sağlıklı bir yaşamı her şeyin üstünde tutan, güvenli ve nitelikli sağlık hizmetine herkesin kolay ve hızlı ulaşabilmesini ilke edinen Özel Gaziantep Anka Hastanesi, bünyesine kattığı, alanında uzman isimlerle adından söz ettirmeye devam ediyor

Uzman Klinik Psikolog Sümeyra Çelik de, Özel Gaziantep Anka Hastanesi kadrosuna dahil olarak hasta kabulüne başladı.

Sümeyra Çelik kimdir?

1982 yılında Gaziantep’te doğan Sümeyra Çelik, lisans eğitimini Adıyaman Üniversitesi’nde, Klinik Psikoloji Yüksek Lisans eğitimini Hasan Kalyoncu Üniversitesi’nde tamamladı.

Uzmanlık stajını Adıyaman Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde Psikiyatri bölümünde yaptı. Daha önce Adıyaman’da özel bir rehabilitasyon merkezinde ve Psikoterapi merkezinde çalışan Uzman klinik Psikolog Çelik, bilişsel-davranışçı terapi ve aile danışmanlığı eğitimi aldı. Daha çok otizm ve dikkat eksikliği -hiperakitivite bozukluğu (dehb) olan çocuklar ve ailelerine destek olan Uzman klinik Psikolog Sümeyra Çelik’in çalışma alanları, obsesif kompulsif bozukluk, yeme bozuklukları, aile danışmanlığı ve çift terapisi-depresif bozukluk, panik bozukluk, psikolojik testler,oyun terapisi, ebeveyn danışmanlığı, verimli ders çalışma teknikleridir. Sümeyra Çelik, evli ve 3 çocuk annesidir.

Hastaların kendilerini özel ve güvende hissetmeleri için tüm detaylar düşünülerek tasarlanan ve SGK anlaşması ile SSK, Emekli Sandığı, Bağ-Kur'lu hastalara ulaşan Anka Hastanesi'nde; Cildiye ,Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Dermatoloji, Endokrinoloji, Gastroenteroloji, Enfeksiyon Hastalıkları, Beyin ve Sinir  Cerrahisi, Genel Cerrahi, Obezite ve Metabolik Cerrahi, Kardiyoloji, Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi, Kadın Hastalıkları ve Doğum,  İç Hastalıklar, Kardiyoloji, Algoloji ,Beslenme ve Diyetetik, Göz Hastalıkları, Ağız ve Diş Sağlığı, Klinik Mikrobiyoloji, Neonatoloji, Nöroloji, Ortopedi ve Travmatoloji, Üroloji, Kulak Burun Boğaz, Göğüs Hastalıkları branşları olmak üzere Yeni Doğan Yoğun Bakım, Uyku Laboratuvarı röntgen ve radyoloji laboratuvar, biyokimya laboratuvarı, mikrobiyoloji laboratuvarı hizmetleri veriliyor.

Yorumlar (0)

+ Yorum Yaz